Son Dakika

Radar cezası yüzünden oğluna kızdı, otomobille uçuruma yuvarlandı

Radar cezası yüzünden oğluna kızdı, otomobille uçuruma yuvarlandı

Radar cezası yüzünden oğluna kızdı, otomobille uçuruma yuvarlandı

Isparta'dan Manisa'ya giden A.Ç. radar cezası nedeniyle oğluyla tartıştı. Sinirlenen A.Ç., oğlunu Spil Dağı Milli Parkı'nda bırakıp dağdan inmek isterken otomobille uçurumdan uçtu.

Manisa Spil Dağı'nda uçuruma devrilen otomobilin sürücüsünü AKS 110 ekipleri kurtardı.

Alınan bilgiye göre, Isparta'dan Manisa'ya seyreden 32 GE 179 plakalı kiralık araca yolda radar cezası yazıldı. Araçta bulunan A.Ç. ile oğlu Manisa'da bir duruşmaya katıldıktan sora Spil Dağı Milli Parkı'na çıktı. Burada radar cezası nedeniyle oğluyla tartışan A.Ç, oğlunu bırakıp Spil Dağı'ndan inmek istedi.

Kontrolden çıkan otomobil lokantaya girdi

112 Acil Servis ekipleri kurtardı

Alkollü olduğu ifade edilen A.Ç'nin kullandığı araç uçuruma devrildi. Bir ağaça çarparak duran otomobildeki A.Ç, Manisa Büyükşehir Belediyesine İtfaiye Dairesine bağlı AKS 110 ekipleri ve 112 Acil Servis ekiplerince kurtarıldı. Manisa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan A.Ç'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kiralık araç bulunduğu yerden vinç yardımıyla çıkarılarak otoparka çekildi. Öte yandan A.Ç. ile oğlunun FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan bir akrabalarının mahkemesini takip etmek için Manisa'ya geldiği ifade edildi.