Rayları temizleyen işçiye, aksi yöndeki iki tramvay birden çarptı

Rayları temizleyen işçiye, aksi yöndeki iki tramvay birden çarptı

Sultangazi'de tramvay rayları üzerinde temizlik yapan 44 yaşındaki İsmail Ünlü'ye tramvay çarptı, çarpmanın etkisiyle savrulan işçiye bu kez diğer yönden gelen tramvay çarptı. İlk müdahaleyi tramvay durağında bulunan bir kadın doktorun yaptığı temizlik işçisinin vücudunda kırıklar oluştu. Ünlü'nün hayati tehlikesenin bulunmadığı öğrenildi.

Sultangazi'de dün saat 14.00 sıralarında Eski Edirne Asfaltı üzerindeki Hacı Şükrü Durağı'nda tramvay raylarında temizlik çalışması yapan işçiye iki tramvay birden çarptı.

Diğer işçilerle birlikte rayların arasındaki boşluğu süpüren temizlik işçisi İsmail Ünlü'ye bu sırada Topkapı-Mescid-i Selam yönünden gelen tramvay çarptı. Çarpmanın etkisiyle diğer raylara fırlayan Ünlü'ye bu kez de aksi istikametten gelen tramvay çarptı. İki tramvay arasında kalan Ünlü, kazayı vücudunda kırıklar ve hafif sıyrıklarla atlattı.

Yaşanan kazanın ardından Ünlü'nün yardımına işçi arkadaşları ile çevredekiler ve durakta bulunan bir kadın doktor yetişti. Görgü tanıkları, kadın doktorun ilk olarak yaralı adamın bilincini kontrol ettiğini ve daha sonra konuşarak moral verdiğini söyledi.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde yatan yaralı İsmail Ünlü'ye kaza yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Ünlü, daha sonra ambulansla Gaziosmanpaşa'daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Vücudunda kırıklar oluşan Ünlü'nün hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS