Reşadiye'de kaybolan çocuğu için umutla bekliyor

Reşadiye'de kaybolan çocuğu için umutla bekliyor

Tokat Reşadiye'de 310 gün önce, oyun oynadığı 8 yaşındaki Bayram Erol ile birlikte kaybolan 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı'nın babası, "Tekrar arama çalışmaları yapıldı ama yine sonuç alınamadı. Umutla çocuklarımızdan gelecek haberi bekliyoruz" dedi.

Reşadiye'deki kayıp çocuklar yeniden aranıyor


Tokat'ın Reşadiye ilçesinde oynarken kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı'dan 310 gündün haber alınamıyor.


Reşadiye'de kaybolan çocukların babalarını dolandırmaya çalıştılar


Dursun Kaan'ın babası İbrahim Taşcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocuklarının 310 gün önce kaybolduğunu hatırlattı.


Çocukları bulmak için devletin tüm imkanlarının seferber edildiğini dile getiren Taşcı, başta Kelkit Çayı ve ormanlık alanlar olmak üzere Reşadiye'nin her yerinin arandığını anlattı.


Tüm aramalara karşın çocuklarına ait bir ize rastlanmadığını belirten Taşcı, "Valimizden tekrar arama isteğimiz olmuştu. Valimizin talimatıyla tekrar arama çalışmaları yapıldı ama yine sonuç alınamadı. Umutla çocuklarımızdan gelecek haberi bekliyoruz" dedi.


Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 29 Aralık 2015'te komşu çocukları Dursun Kaan Taşcı (5) ile Bayram Erol (8) evlerinin yakınında oynarken kaybolmuş, uzun süre devam eden arama çalışmalarından sonuç alınamamıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS