Reyting sonuçları 22 Mayıs: Hangi dizi ve program kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 22 Mayıs: Hangi dizi ve program kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları belli oldu. 22 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelen program ve diziler AB ve total kategoride ilk ona yerleşti. Televizyon izleyicileri özellikle de medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte, 22 Mayıs Çarşamba reyting sonuçları…

Reyting sonuçları 22 Mayıs tarihinde ekrana gelen program ve diziler arasındaki rekabetin ardından belli oldu. Haber programları, diziler ve iftar programları reyting listesinde ön sıralarda yer aldı. Medya gündemini yakından takip edenler reyting sonuçlarını merak ediyor. İşte, 22 Mayıs Çarşamba reyting sonuçları…


REYTİNG SONUÇLARI - TOTAL


1             DIRILIS ERTUGRUL TRT 1


2             DIRILIS ERTUGRUL (OZET) TRT 1


3             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER    FOX


4             SEN ANLAT KARADENIZ ATV


5             SAHUR VAKITLERI ATV


6             MUGE ANLI ILE TATLI SERT          ATV


7             PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR   ATV


8             SEN ANLAT KARADENIZ (OZET)  ATV


9             SAHUR VAKITLERI ATV


10           SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ


Ertuğrul Bey Albastı’yı öldürdükten sonra abisi Gündoğdu’yu Arıkbuka’nın tuzağından kurtarmış ve obaya dönmüştü. Cenkte ağır yaralanan Turgut iyileşmiş, Ertuğrul Bey ve Gündoğdu’nun da obaya sağ salim dönmesi obayı bayram yerine çevirmişti. Ertuğrul Bey bu mutluluğu perçinlemek üzere daha önce evlilik sözü verdiği İlbilge Hatun ile konuşmuş ve yakın zamanda bu meseleyi sonuçlandırmak istediğini bildirmişti.


Ertuğrul Bey ve İlbilge evlenecek mi?


Abisinin öldürülüşünü hazmedemeyen Sırma Arıkbuka ile iletişime geçip işbirliği yapmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine Arıkbuka, Ertuğrul Bey’in Berke Han’ın adamlarıyla buluşacağı yeri öğrenmiş ve Ertuğrul Bey’e tuzak kurmuştur. Ertuğrul Bey bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Sırma ve Arıkbuka’nın hain işbirliği sonucunda neler olacak? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 149. bölümde Diriliş Ertuğrul’da!


KUZGUN VE DİLA AŞKI İMKANSIZA SÜRÜKLENİYOR!


Dila, babası Rıfat’ın ölümüyle büyük bir şoka girer, paramparça olur. Babasıyla vedalaşır ve yasını tutmaya başlar. Dila’nın, Kuzgun’a en çok ihtiyacı olduğu zamanlardır. Ancak Kuzgun, Rıfat’ın ölümündeki sorumluluğundan ötürü, Dila’nın yanında olmak istemesine rağmen kendini geride tutar. Dila, babasının ölümününe sebep olan pusuyu Kuzgun’un kurmuş olabilme ihtimalinden kaçsa da, Kuzgun’un yokluğu Dila’nın kalbinde her geçen gün daha büyüyen bir yaraya sebep olur.


Eksik parçalar birleştiğinde, Dila ve Kuzgun için büyük bir yüzleşmenin yaşanması kaçınılmazdır. Bu yüzleşmede Dila, Kuzgun’dan bir seçim yapmasını isteyecektir. Kuzgun’un kararı Dila’da ağır bir darbe yaratsa da, Kuzgun hala Dila’yı korumaya çalışmaktadır. Dila ile Kuzgun artık, acıları aşklarının önüne geçmiş iki yaralı insandır. Dila, babasının ölümüne giden yolda, Behram’ın rolünü öğrendiğinde, artık hayatında yeni bir sayfa açılır. Derviş ise, Rıfat’ın ölümü yüzünden Kuzgun’un Dila’ya olan hislerine bir kez yenilmesine engel olmak için harekete geçer. Kuzgun’a Dila’nın ihanetlerini yeniden hatırlatmak için çok keskin bir yöntem kullanır. Meryem de Rıfat’ı Kuzgun’un öldürmüş olabileceğinden şüphe etmektedir.


Meryem, Kuzgun’un içindeki karanlıkla ilk kez yüzleşecekir. Babasının ölümünün ve kendisine yaşattıklarının hesabını sormak için Behram Adıvar’ı bulmaya kararlı olan Dila, Terzi Derviş’e gider ve onun üzerinden Behram’a meydan okur. Selçuk, gözaltındaki Ali’ye, Ferman Koruoğlu’nun, onu dışarı çıkarabilecek bir teklifi olduğunu söyler. Öte yandan Dila, sevkiyat gecesi yaşananlarının izini sürdüğünde, kendisini ihbar edenin Kumru olduğunu çözer ve karşısına çıkar. Dila, Kumru’nun aklına kimsenin tahmin edemeyeceği bir kurt düşürür.


Kumru, içini kemiren şüphelerin ve cevabını bulamadığı soruların peşine düşer. Öte yandan Kuzgun da Selçuk’un Ferman Koruoğlu’na çalıştığını öğremesiyle, Ferman’a ve dolayısıyla babasının akıbetine dair büyük bir ipucu yakalar. Kumru ve Selçuk’un aralayacağı kapılar, Dila ile Kuzgun’u şoke edici gerçeklere ulaştıracak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS