Rize Belediye Başkanı eşinin altınlarını bozdurdu

Rize Belediye Başkanı eşinin altınlarını bozdurdu

Rize Belediye Başkanı eşinin altınlarını bozdurdu

Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine eşi Menduha Kasap'ın altınlarını bozdurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kuyumcular Sokağı'nda bir kuyumcu dükkanına eşi Menduha Kasap ile birlikte giden Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap, eşinin altınlarını bozdurdu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan 100 günlük eylem planını açıkladı

Türkiye'nin küresel saldırıların hedefi olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Reşat Kasap, "Ülkemizde uzun zamandır gezi olayları, 17-25 Aralık, 15 Temmuz kalkışması ve son olarak döviz üzerinde finansal alanda farklı saldırılar uygulanmaya çalışılmaktadır. Halkımız daha önceki saldırılara göğüs gerdiği gibi, ekonomiye yönelik yapılmaya çalışılan saldırılara yönelikte karşı atağa geçeceğine inanıyoruz. Cumhurbaşkanımız ülkesi ve milleti için vermiş olduğu mücadeleye bizde halk ve yerelde yöneticiler olarak yapmış olduğu çağrıya kulak vererek destekliyor, hem aile olarak hem de Rize olarak bu çağrıya ön ayak oluyoruz. Bu gün burada eşime ait olan acizane tasarruf altınlarımızı birlikte Türk parasına çevirerek bu çağrıya ön ayak olmak istedik. Rize Belediye Başkanı olarak ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın bu çağrıya kulak vermelerini bekliyoruz” dedi.