Sağlık Bakanlığı kurası saat kaçta? 1480 personel atanacak

Sağlık Bakanlığı kurası saat kaçta? 1480 personel atanacak

Sağlık Bakanlığı tarafından 1480 kişilik personel alımı için bugün noter huzurunda kura çekimi yapılacak. Kura sonrası hemşire, aile hekimi ve diş hekimi gibi sağlık personellerinin de bulunduğu 1480 kişinin ataması yapılacak. Peki; Sağlık Bakanlığı atama kurası ne zaman? İşte detaylar…

Sağlık Bakanlığı tarafından daha önce 25 bin sağlık personeli ataması yapılacağı duyurulmuştu. İçerisinde hemşire, ebe, aile hekimi, diş hekimi gibi sağlık personellerinin bulunduğu 25 bin kişilik kadro için daha önce ilan duyurusu yapılmıştı. Ve atamaların ilk etabı olarak bugün 1480 kişinin atması için kura çekilişi yapılacak.

KURA SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Noter huzurunda gerçekleşecek olan çekiliş öncesi nefesler tutuldu. Atama bekleyen hemşire ve hekimler kura çekilişinin yapılacağı saate kilitlenmiş durumda… Peki; Sağlık Bakanlığı atamaları için kura çekimi ne zaman?

Kura çekiminin ne zaman yapılacağı daha doğrusu saat kaçta yapılacağı ve sonuçların saat kaçta açıklanacağı henüz bilinmiyor. Ancak kura çekilişi sonrası sonuçlar

SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI

Sağlık Bakanlığı personel ataması kura çekiminin gerçekleşmesinin ardından atama bekleyen sağlık personelleri sonuçlara Sağlık Bakanlığı’nın sitesi üzerinden ulaşabilecekler. Atama bekleyen adaylar, Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi üzerinden “Kura ve Başvuru Takip İşlemleri” sayfasına girerek atanıp atanmadıklarını öğrenebilecekler.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS