Sarıyer'de balıkçıların ağına ceset takıldı

Sarıyer'de balıkçıların ağına ceset takıldı

Rumeli Feneri açıklarında avlanan balıkçıların ağına öğlen saatlerinde ceset takıldı. Cesedin bir yıl önce çıkan fırtına sırasında tekneden düşen ve kaybolan balıkçı Serkan Ok'a ait olma ihtimali üzerinde duruluyor.

Sarıyer Rumeli Feneri'nde avlanmak için denize açılan balıkçı teknesinde ağa ceset takıldı. Balıkçılar tarafından tekneye çıkarılan cesedin bir yıl önce avlanmak amacıyla denize açılan balıkçı Serkan Ok olabileceği üzerinde duruluyor.


Cesedin kime ait olduğunun belirlenmesi için Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı inceleme sonrası Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.


Balıkçı Selçuk Sedef "Ceset Rumeli Fenerinin 4 mil açığında avlanan balıkçıların ağına takılmış. Cesedin 2014 yılının Eylül ayında denizde kaybolan Serkan Ok'a ait olabileceği düşünülüyor. Cesedin üzerindeki kıyafetlerden, balıkçı muşambasından o olduğu düşünülüyor. Cesedin kime ait olduğunun belirlenmesi için Adli Tıp Kurumuna götürüldü" dedi.


Balıkçı Serkan Ok, Eylül 2014'te balık tutmak için tekneyle Karadeniz'e açıldı. O gün çıkan fırtınada balıkçı Serkan Ok tekneden denize düşerek kayboldu. Arkadaşlarının ve Sahil Güvenlik ekiplerinin günlerce yaptığı aramalarına rağmen ceset bulunamayınca aramalara son verildi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS