Sayısal Loto 27 Şubat 2019 sonuçları saat kaçta Milli Piyango’da olacak?

Sayısal Loto 27 Şubat 2019 sonuçları saat kaçta Milli Piyango’da olacak?

Milli Piyango İdaresi Sayısal Loto sonuçları beşinci devir sonrasında şansını deneyen talihli adayları tarafından araştırılmaya devam ediyor. Önceki haftadan 6,5 milyon TL devreden Sayısal Loto’da 27 Şubat 2019 günü ikramiye tutarının 8 milyon TL’yi aşması bekleniyor. Peki, Sayısal Loto çekiliş sonuçları saat kaçta belli oluyor?

Sayısal Loto sonuç sorgulama işlemleri MPİ’nin çekilişlerini tamamlamasının ardından kurumun resmi internet adresi üzerinden yapılabiliyor. 27 Şubat 2019 günü üst üste 5 kez devreden şans oyununun çekilişinin yapılacağı gecede talihli ya da talihlilerin belli olması bekleniyor. İşte Sayısal Loto çekilişleri ile ilgili bilinmesi gerekenler ve kurumdan yapılan açıklamalar…

Milli Piyango İdaresi’nin her çarşamba ve cumartesi günleri çekilişini gerçekleştirdiği Sayısal Loto noter görevlilerinin katılımıyla düzenleniyor. MPİ’nin resmi internet adresi olan “mpi.gov.tr” üzerinde yer alan canlı izleme sayfasından çekilişler canlı olarak takip edilebiliyor.

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞLERİ SAAT KAÇTA YAPILIYOR?

Noter yetkilileri ve kurum görevlilerinin hazır bulunduğu salonda gerçekleştirilen çekiliş cumartesi günleri 21:00’de başlıyor. Çekiliş, devirli tutar ve ikramiyelerle ilgili bilgilerin verilmesinin ardından çekiliş gerçekleştiriliyor. Ortalama saat 21:15’te çekilişler tamamlanırken sonuçların sisteme yüklenmesi ve sorgulama işlemlerinin başlaması 21:30’u bulabiliyor. Çarşamba günleri ise aynı zamanda Şans Topu çekilişleri gerçekleştirildiği için Sayısal Loto sonuçlarının açıklanması saat 21:55'i buluyor.

27 Şubat 2019 Çarşamba gününe ait Sayısal Loto 1.196 hafta çekiliş sonuçları açıklandığı anda MPİ üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS