Sayısal Loto sonuçları açıklandı! MPİ 6 Haziran Sayısal Loto sonuç bilgisi

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! MPİ 6 Haziran Sayısal Loto sonuç bilgisi

Sayısal Loto sonuçları 6 Haziran Cumartesi günü yapılan çekilişin hemen ardından açıklandı. Peki, talih kuşu hangi uğur rakamların üzerine kondu? Merak edenler için sonuçlarla ilgili detaylar haberimizde derledik. İşte, 6 Haziran Sayısal Loto sonuçları...

Sayısal Loto sonuçları açıklandı. Her hafta Cumartesi günü olduğu gibi bu hafta da yani 6 Haziran Cumartesi günü Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Çekilişin hemen ardından sonuçlar kamuoyu ile paylaşıldı. Sonuçların detaylarına göre 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti.

Saat 21.15'te yapılan çekilişin sonuçları kısa sürede kamuoyuyla paylaşıldı. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri ise çekilişin ardından büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara isabet ettiğini merak edip araştırıyor. İşte, 6 Haziran sonuçları...

SAYISAL LOTO 3 HAZİRAN SONUÇLARI

Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Sayısal Loto oyununun 1329. çekilişinde kazandıran numaralar 5, 11, 24, 39, 41 ve 44 olarak belirlendi.

Çekilişte 6 bilen çıkmayınca, 1 milyon 600 bin 524 lira 52 kuruşluk ikramiye devretti.

 Öte yandan, internet üzerinden oynanan Süper Sayısal Loto'da aynı şanslı numaraları 6 bilen çıkmayınca 432 bin 572 lira 67 kuruşluk ikramiye devretti.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS