Sigara ile bayıltıp cüzdanlarını çaldılar

Sigara ile bayıltıp cüzdanlarını çaldılar

Ankara'dan Eskişehir'e gezme amacıyla gelen 2 şahsı, sigaranın içerisine koydukları uyuşturucu madde ile bayıltarak cüzdanlarını çalan 3 sanığın yargılanmasına devam edildi. 

Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya başka suçlardan tutuklu olarak yargılanan S.T. (21) ve E.U. (16) ile avukatları katıldı. Haklarındaki suçlamaları kabul etmeyen sanıklar beraatlerini talep etti. Mahkeme heyeti sanıkların mevcut hallerinin devam etmesine ve O.Ö.'nün zorla getirilmesine karar verirken duruşmayı dosyadaki eksiklerin giderilmesi için 26 Nisan tarihine erteledi.


Olayın geçmişi


Ankara'dan Eskişehir'e gezme amacıyla gelen Haşim D. (18) ve Ümit B. (19) Tepebaşı ilçesine bağlı Zafer Mahallesine gitti. Burada S.T. ile karşılaşan Haşim D., uzatılan sigaradan içti. Sigarayı içtikten kısa bir süre sonra fenalaşan Haşim D. bayılarak yere düştü. Bnun ardından orada bulunan sanıklardan O.Ö., bayılan Haşim D.'nin cebinden cüzdanını çaldı. Bunu gören Ümit B., O.Ö.'nün peşinden gitmek istedi fakat orada bulunan E.U. elindeki tornavidayı göstererek izin vermedi. Olayın ardından Haşim D. ve Ümit B. şikayetçi oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS