Smaç basarken parmağı kopuyordu

Smaç basarken parmağı kopuyordu

Balıkesir'in Edremit ilçesinde, basketbol oynayan 22 yaşındaki Eray Çileli'nin smaç basarken yüzüğünün potanın çemberine takılmasıyla kesilen parmağına, kaldırıldığı hastanede dikiş atıldı.

Erdemit'te yaşayan Eray Çileli, bugün saat 10.00 sıralarında, evlerinin yakınındaki bir sahaya arkadaşlarıyla basketbol oynamaya gitti. Çileli burada smaç yaptığı sırada, sağ elindeki aksesuar olarak taktığı gümüş yüzük, potanın çemberindeki filenin bağlandığı kancaya çakıldı.


Yüzüğünün kenarının parmağını kesmesi üzerine Çileli, acı içinde kaldı. Çileli, arkadaşları tarafından Edremit Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada Çileli'nin parmağı şiştiği için yüzük çıkartılamazken, sadece pansuman yapılıp, itfaiyeden yardım istendi. İtfaiye ekibi, yüzüğü kesmek yerine 'ip tekniği' ile çıkarmaya karar verdi. Çileli'nin parmağına sıkıca sarılan ip daha sonra sökülerek şişliğin alınması sağlandıktan sonra yüzük rahatça çıkartıldı. Yüzüğün çıkartılmasının ardından Çileli'nin kesi oluşan parmağına dikiş atılıp, taburcu edildi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS