17 Mart hava durumu İstanbul | Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı geldi

17 Mart hava durumu İstanbul | Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı geldi

Hava durumu tahminleri olarak Meteoroloji Twitter adresinde 17 Mart'ta yaşanacak olan yağışlar konusunda vatandaşları uyardı. Kar yağışının İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkin olacağı görülürken, Bitlis, Bingöl ve Hakkari'de yoğun kar yağışı görünmekte. İstanbul'da kar yağışı görünmezken, yağmur bugün İstanbul'u etkileyecek. Ankara'da kar yağışı aralıklarla yağması bekleniyor. Son güncel hava tahminleri haber içeriğimizde...

Meteoroloji hava durumu tahminlerini 17 Mart’ta Twitter üzerinden yaparken vatandaşları “kar yağışı” konusunda uyardı. Marmara’nın Doğu bölgesi, Batı ve Orta Karadeniz Bölgesi’nin güney tarafı, Ege’nin Doğu Bölgesi, İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgesi’nde kar yağışı beklenmekte. Bingöl, Bitlis ve Hakkari’de yoğun kar yağışı bekleniyor. İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya’da ve İzmir’de son hava tahminleri haber içeriğimizde yer almaktadır.İstanbul 5 günlük hava tahmini:
17 Mart Cuma günü İstanbul’da sağanak yağış gözüküyor. Hava sıcaklığı 5 derece, yağış oranı yüzde 84, Nem yüzde 94. Rüzgar hızı saatte 10 kilometre hızda esecek.  18 Mart Cumartesi İstanbul’da hava sıcaklığı: Bulutlu ve güneşli bir hava hakim 11 derece. Yağış beklenmiyor, yağış oranı yüzde 10, nem yüzde 57, rüzgar hızını arttırıyor saatte 21 kilometre hızda esecek.  19 Mart Pazar günü hafta sonunda İstanbul’da tekrardan yağmur gözükmekte. Hava sıcaklığı 13 derece. 20 Mart Pazartesi, haftanın ilk gününde hava bulutlu ve güneşli, 13 derece. 21 Mart Pazartesi hava bulutlu ve güneşli, 17 derece.


Ankara 5 günlük hava tahmini:
Bugün 17 Mart Cuma günü Ankara’da karla karışık yağmur bekleniyor. Sıcaklık 4 dereceye kadar düşecek. 18 Mart Cumartesi günü hava düzeliyor: Bulutlu ve güneşli oluyor sıcaklık 7 dereceye yükseliyor. 19 Mart Pazar günü hava bulutlu ve güneşli 11 derece. Pazartesi günü Ankara’ya tekrardan kar geliyor: Sıcaklık 8 derece. Salı günü hava düzeliyor, bulutlu ve güneş tekrardan kendini gösteriyor, sıcaklık 11 derece.


Bursa 5 günlük hava tahmini:
Bursa’da kar yağışı beklenmiyor. 17 Mart Cuma günü hava yağmurlu, 7 derece. 18 Mart Cumartesi günü, hava güneşli, sıcaklıktaki artış dikkat çekiyor: 13 derece. 19 Mart Pazar hafta sonu hava kapalı, yağmur kuzey kesimlerde yağma durumu yaşanabilir: 16 derece. Haftanın ilk günü Bursa da hava durumu, 20 Mart Pazartesi, hava bulutlu ve güneşli, 16 derece. 21 Mart Salı günü hava bulutlu ve güneşli 21 derece.


İzmir: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak yağışlı 14


Adana: Parçalı ve çok bulutlu sağanak yağışlı 18


Bursa: Parçalı ve çok bulutlu, yağmurlu 7


Antalya: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra sağanak yağışlı 16


Samsun: Çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmurlu 10


Trabzon: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra sağanak yağışlı 10


Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra kar yağışlı 3


Diyarbakır: Parçalı ve çok bulutlu, yağmurlu 12

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS