Son Dakika: İstanbul'da okullar 11 Ocak Çarşamba günü tatil edildi

Son Dakika: İstanbul'da okullar 11 Ocak Çarşamba günü tatil edildi

İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul'da okullarda eğitim ve öğretime Çarşamba günü de ara verildiğini duyurdu.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Twitter'dan yaptığı açıklama ile kentte okulların Çarşamba günü de tatil edildiğini duyurdu.


Vali Şahin, okulların tatil edildiğini, "İlimizde beklenenin üzerinde kar yağışı sebebiyle ulaşım güvenliği bakımından eğitim-öğretime Çarşamba günü ara verilmiştir" diyerek duyurdu.


 
İstanbul'da cami çatısı çöktü: Yaralılar var


Vali Vasip Şahin'in paylaştığı basın duyurusunda da şunlar ifade edildi:


"Yoğunluğu tahminlerin üzerinde seyreden kar yağışının bugün de etkisini sürdüreceği beklenmektedir. Bu nedenle, meydana gelen kar birikintileri, don ve buzlanmanın özellikle ara cadde ve sokaklarda araç trafiği ve yaya ulaşımında yol açtığı olumsuz etkiler göz önüne alınarak, herhangi bir sıkıntı veya mağduriyetle karşılaşılmaması için tedbir amacıyla tüm resmî ve özel kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde; gündüz bakımevleri, çocuk kulüpleri, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri, Rehberlik Araştırma Merkezleri ile Halk Eğitim Merkezlerinde eğitim ve öğretim faaliyetlerine yarın (11 Ocak 2017 Çarşamba) ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaktır."


Bünyamin Sürmeli'den hava durumu (10-01-2017)


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS