Son Dakika

SON DAKİKA: SAĞANAK UYARISI! Yarınki hava durumu! Yarın hava nasıl 23 Eylül 2020? Hava durumu İstanbul Edirne Ankara İzmir il il hava durumu

A A

22.09.2020 - 18:16

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yarının hava durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Birçok insan 23 Eylül 2020 hava durumunu merak ediyor. Çarşamba haftanın orta günü olduğu için sonbahara giriş yapanlar havanın yağışlı olması durumunda şemsiye ile evlerinden çıkmak istiyor. Peki ama İstanbul Ankara İzmir Edirne Kırıkkale hava nasıl? İşte Bilecik Muğla Uşak Kütahya Afyonkarahisar Eskişehir Bolu Karabük Kastamonu Çankırı ve Çorum il il hava durumu!

SON DAKİKA: SAĞANAK UYARISI! Yarınki hava durumu! Yarın hava nasıl 23 Eylül 2020? Hava durumu İstanbul Edirne Ankara İzmir il il hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, ülkenin kuzey ve iç kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Karadeniz ve Ankara'da yağış olacak. Peki ama yarın ki hava durumu nasıl?  

Yarınki hava durumu 23 Eylül 2020!

Haftanın ortasında yurdun büyük kısmı güneş alıyor. Yağışlar Batı Karadeniz’de ve Doğu Karadeniz’de ayrı ayrı iki sistem olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu’da Kars-Ardahan dolaylarında da gök gürültülü sağanak ihtimali var. Sıcaklıklar adım adım tekrar yükselişe geçiyor. Özellikle Kuzey Afrika üzerinden yaklaşan sıcak hava sistemi ile Cuma ve cumartesi sıcaklıklar haftanın en yüksek değerlerini almaya başlayacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Marmara, Karadeniz ve Ege’de kuzeyli, Akdeniz’de güneyli esiyor.