Süper Loto sonuçları 20 Eylül: Son dakika Süper Loto ikramiye bilgileri

Süper Loto sonuçları 20 Eylül: Son dakika Süper Loto ikramiye bilgileri

Süper Loto sonuçları 20 Eylül: Son dakika Süper Loto ikramiye bilgileri

Süper Loto sonuçları 20 Eylül Pazar günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve Süper Loto oynayanlar çekilişin hemen ardından sonuçları merak edip araştırmaya başladı. Peki, büyük ikramiye hangi talihli rakamlara gitti? İşte, 20 Eylül Süper Loto sonuçları ile ilgili merak edilip araştırılan detaylar…

Süper Loto sonuçları 20 Eylül Pazar günü yapılan çekiliş sonrasında Milli Piyango tarafından yayınlandı. Hemen belirtelim ki büyük ikramiye 6 bilen çıkmayınca devretti. Devreden büyük ikramiye tutarı ise 21 milyon 500 bini geçti. İşte, 20 Eylül Süper Loto sonuçları ile ilgili merak edilen detaylar…

20 Eylül Süper Loto çekilişi her hafta Pazar günü olduğu gibi geçtiğimiz Pazar günü yani dün saat 21.3’'da başladı. Milli Piyango’nun YouTube kanalı ve millipiyangoonline.com’dan yayınlanan çekilişin ardından sonuçlar da belli oldu.

Süper Loto sonuçları: 3 - 4 - 7 - 10 - 44 – 47

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.