Süper Loto sonuçları açıklandı! MPİ 2 Mayıs Süper Loto sonuç sorgulama

Süper Loto sonuçları açıklandı! MPİ 2 Mayıs Süper Loto sonuç sorgulama

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları sonuçları merakla takip ediyor. Çekilişin hemen ardından talihli numaralar belli oldu. Kısa süre sonra ise sonuçlar MPİ tarafından kamuoyuyla paylaşıldı. İşte Süper Loto 2 Mayıs sonuçları…

Süper Loto çekilişi her hafta olduğu gibi bu hafta da Perşembe günü Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Noter huzurunda yapılan çekiliş saat 21.15’te MPİ’nin Ankara Balgat’taki binası çekiliş salonunda başladı. Noter huzurundaki çekilişin sonuçları kısa süre sonra kamuoyu ile paylaşıldı. İşte, Süper Loto 2 Mayıs sonuçları…


SÜPER LOTO 2 MAYIS SONUÇLARI


Süper Loto'nun 602'nci hafta çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar şunlar oldu;


2,13,36,38,45,46


Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından çekilişi düzenlenen Süper Loto şans oyununda bu hafta kazandıran şanslı numaralar açıklandı. Süper Loto'nun 2 Mayıs tarihli çekilişinde yine bazı vatandaşların zengin olma hayali gerçekleşti. Peki, Süper Loto'da bu hafta hangi numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 2 Mayıs Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.


BÜYÜK İKRAMİYE 4 MİLYON DEVRETTİ


Süper Loto'nun 602'inci hafta çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 4 milyon 325 bin 590 lira devretti.


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 54 kişi 9 bin 619'ar lira, 4 bilen 2 bin 857 kişi 197'şer lira, 3 bilen 63 bin 654 kişi 14 lira 95'er kuruş ikramiye kazandı.


Çekilişte toplam 2 milyon 34 bin 49 lira ikramiye dağıtıldı. Hasılattan KDV olarak 1 milyon 433 bin 987 lira, Şans Oyunları Vergisi olarak da 801 bin 438 lira kamuya aktarıldı.


MPİ'nin ofisinde noter huzurunda düzenlenen kura çekimi ile, Süper Loto oyununun çekilişleri tamamlandı. 602. hafta heyecanının yaşandığı 2 Mayıs tarihli Süper Loto çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar belli oldu. Süper Loto'nun geçtiğimiz haftaki çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca 2 milyon 31 bin 870 lira devretmişti. Peki, Süper Loto'da bu hafta şanslı numaralar hangileri oldu? İşte, 2 Mayıs tarihli 602'nci hafta Süper Loto çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS