Son Dakika

Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI! Son dakika… Süper Loto devretti

A A

23.09.2020 - 10:37

Süper Loto çekilişi Milli Piyango’daki yeni dönemle birlikte artık Salı günleri de yapılıyor. Geçtiğimiz Salı günü yani dün yapılan çekilişin hemen ardından Süper Loto sonuçları açıklandı. 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. İşte, şans oyunu tutkunları tarafından merakla araştırılan 22 Eylül Süper Loto sonuçları…

Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI! Son dakika… Süper Loto devretti

Süper Loto sonuçları 22 Eylül Salı günü yapılan çekiliş sonrasında Milli Piyango tarafından yayınlandı. Hemen belirtelim ki büyük ikramiye 6 bilen çıkmayınca devretti. Devreden büyük ikramiye tutarı ise 22 milyon 225 bini geçti. İşte, 22 Eylül Süper Loto sonuçları ile ilgili merak edilen detaylar…

22 Eylül Süper Loto çekilişi her hafta Pazar günü olduğu gibi geçtiğimiz Salı günü yani dün saat 21.30’'da başladı. Milli Piyango’nun YouTube kanalı ve millipiyangoonline.com’dan yayınlanan çekilişin ardından sonuçlar da belli oldu.

Süper Loto sonuçları: 3 – 8 – 33 – 37 – 38 - 44

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.