Suriyeli kadının cesedi Haliç'ten çıktı

Suriyeli kadının cesedi Haliç'ten çıktı

Haliç'e balık tutmak açılan balıkçıların ihbarı üzerine Haliç'ten bir kadın cesedi çıkarıldı. Cesedin 3 çocuk annesi Suriyeli Hatice Kemal'e ait olduğu anlaşıldı. Kemal'in eşi ve yakınları cesedin karaya çıkarıldığı yerde gözyaşları döktü. Genç kadının ölüm nedeni otopsi sonrasında kesinlik kazanacak

Saat 10.00 sıralarında Hasköy İskelesi önlerindeki balıkçı teknelerinde bulunanlar su üstünde bir ceset görünce polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri suda bulunan kadın cesedini karaya çıkarmak için deniz polisinden yardım istedi.


24 yaşında. 3 çocuk annesi. Suriyeli


Kadının cansız bedeni torbaya konulduktan sonra karaya çıkarıldı. Sudan çıkarılan kadının 3 çocuk annesi Suriyeli Hatice Kemal (24) olduğu anlaşıldı.


Eşi ve yakınları gözyaşı döktü


Hasköy İskelesine gelen yakınları kadının cansız bedeni başında gözyaşlarını tutamadı. Koca Mustafa Kemal de eşinin cansız bedenine uzun süre baktı.


Darp izine rastlanmadı. İntihar mı, kaza mı, cinayet mi?


İlk incelemede cesette darp izine rastlanmadı. 24 yaşındaki kadının ölümünün bir intihar mı, yoksa başka bir nedenden mi kaynaklandığı şimdilik bilinmiyor.


Ölüm nedenini Adli Tıp belirleyecek


Olayla ilgili soruşturma, Adli Tıp Kurumu'nun ölüm nedenini belirlemeye yönelik otopsisinden sonra yön kazanacak.


Evinden sabah 06.00 da çıkmış


Öte yandan kadının yakınlarının polise verdiği ifadeye göre Hatice Kemal sabah saat 06.00 sıralarında evinden çıktı. Vaktin ilerlemesine rağmen geri dönmemesi üzerine de yakınları kayıp başvurusu için polisin kapısını çaldı. Başvuru sırasında haliç'te cesedinin bulunduğu haberi geldi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS