Temel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? (Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank)

Temel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? (Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank)

Ziraat Bankası temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları ile Halkbank ve Vakıfbank’da olduğu gibi vatandaşların nakit ihtiyacını karşılamayı sürdürüyor. 5 bin, 7 bin 500 ve 10 bin TL’ye varan kredilerde düşük faiz ve uzun vade ile ödeme kolaylığı sağlanıyor. Peki, temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Temel ihtiyaç kredisi başvuruları kamu bankaları tarafından değerlendirilmeye devam ediyor. Başvuruda bulunan kişiler uygun kriterlere sahip olduğu takdirde ödeme kolaylığı sunulan bu kredilerden yararlanma imkanına sahip oluyor. Peki, başvurularda adaylardan hangi bilgiler isteniyor ve internet üzerinden başvurular nasıl yapılıyor?

 ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

10 bin TL’ye varan temel ihtiyaç kredisi başvurusunu Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirmek isteyen kişiler gerekli bilgileri girerek kurumun resmi internet adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.  Başvuru yaparken adaydan TC kimlik numarası, cep telefonu numarası, vade tutarı, talep edilen miktar, taksit ödeme günü, hane halkı geliri ve medeni durum gibi bilgiler isteniyor.

ZİRAAT BANKASI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

VAKIFBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisini Vakıfbank üzerinden almak isteyen kişilerse yine TC kimlik numaraları ve cep telefonlarını girerek doldurulması zorunlu diğer alanları doldurarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

VAKIFBANK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

HALKBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halk Bankası üzerinden 10 bin TL’ye varan ihtiyaç kredisi seçeneğinden faydalanmak isteyen kişiler aşamalı şekilde kredi tutarı, vade sayısı ve kimlik bilgilerini girerek başvurularını tamamlıyorlar.

HALKBANK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

SONUÇ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Kredi başvurularında sonuçlar genellikle cep telefonuna mesaj olarak gönderilirken sonuç alınamaması halinde müşteri hizmetleri aranarak kredi durumu ile ilgili bilgi edinilebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS