Son Dakika

Ticaret Bakanlığı işçi alımı sonuçları açıklandı mı? Ticaret Bakanlığı canlı kura çekimi sonuçları sorgulama İŞKUR!

A A

25.02.2021 - 13:19 Son Güncelleme:

İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecek sürekli işçi alımı için kura çekimi sonuçları canlı yayında açıklandı. 70 güvenlik ve 45 beden işçisi istihdam edecek olan Ticaret Bakanlığı, alımla ilgili süreci canlı yayınla gerçekleştirildi. Ticaret Bakanlığı personel alımı kura sonuçlarına haberimizde yer alan videodan ulaşabilirsiniz. İşte Ticaret Bakanlığı canlı kura çekimi sonuçları sorgulama İŞKUR!

Ticaret Bakanlığı işçi alımı sonuçları açıklandı mı? Ticaret Bakanlığı canlı kura çekimi sonuçları sorgulama İŞKUR!

25 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilen Ticaret Bakanlığı personel alımı kura sonuçları için aramalar hız kazandı. Ticaret Bakanlığı personel alımı kura sonuçları canlı yayın ile yayınlandı. 25 Şubat Perşembe günü saat 11.00'da başlayan kura işleminin sona ermesiyle birlikte adaylar, sorgulama işlemini yapabilecek. Kurada adı çıkan kişiler, işe başlama işlemlerini gerçekleştirmek üzere bakanlığa evraklarını teslim edecek. 

TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Ticaret Bakanlığı tarafından İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecek sürekli işçi alımı için kura çekimi sonuçları belli oldu. Ticaret Bakanlığı personel alımı kura sonuçları canlı yayınına aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz. 

CANLI YAYIN KURA ÇEKİMİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI KURA SONUÇLARI CANLI YAYIN

Sözlü sınav günü, saati ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, Ticaret Bakanlığının internet adresinden bildirilecek. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olacak ve ilgililerin adreslerine posta yoluyla ayrıca tebligatta bulunulmayacak. Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Ticaret Bakanlığı internet adresinden duyurulacak.