Tosuncuk öldü mü? Tosuncuk nerede, yakalandı mı? İşte, detaylar

Tosuncuk öldü mü? Tosuncuk nerede, yakalandı mı? İşte, detaylar

Mehmet Aydın nam-ı diğer Tosuncuk ile ilgili gelişmeler merakla araştırılıyor. En çok araştırılıp merak edilenler arasında ise “Tosuncuk nerede ve yakalandı mı?” soruları ile “Tosuncuk öldü mü?” sorularının cevabı merakla araştırılıyor. İşte, Mehmet Aydın ile ilgili yaşanan son gelişmeler…

Tosuncuk öldü mü? Tosuncuk nerede? Çiftlik Bank skandalıyla ilgili binlerce masumu dolandıran Mehmet Aydın ile ilgili son durumu merak edenler bu iki sorunun cevabını araştırıyor. Peki, Tosuncuk yakalandı mı? Mehmet Aydın öldü mü? İşte, merak edilen detaylar…


ÇiftlikBank mağdurları ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın izini bulmak için dedektif tuttu. Dedektif Mehmet Uzuner, “Brezilya’da olduğunu biliyoruz” dedi.


Yüksek kâr payı vaadiyle 80 bin kişiden topladığı 500 milyon TL’nin üzerinde parayla kayıplara karışan ‘Tosuncuk’ Mehmet Aydın, son olarak Uruguay’da lüks bir otomobilin içinde görüntülendi. ‘Tosuncuk’ hakkındaki son iddia ise Ukrayna’da intihar ettiği oldu. Söylentilerin ardından ÇiftlikBank mağdurları ‘Tosuncuk’u bulması için bir dedektifle anlaştı.


Dedektif Mehmet Uzuner çalışmalarını şöyle anlattı: “Yaklaşık bir ay önce çalışma başlattık. 2003 yılından beri özel dedektifim. Uluslararası Özel Dedektif Birliği’ne üyeyim.


Birliğe üye Latin Amerikalı bir dedektif firmasıyla iş birliği yapıyorum. Mehmet Aydın’ın intihar ettiği veya Ukrayna’da olduğu doğru değil. Aydın’ın Brezilya’da olduğunu biliyoruz. Aydın Brezilya, Paraguay ve Uruguay üçgeninde rahat bir şekilde hareket ediyor.


Aydın’ın ev adresi, kullandığı arabalar, gittiği mekanları fotoğraflayıp görüntüleri avukatlara ileteceğiz. Onlar da bu bilgilerle adli mercilere başvuracaklar.” (Hürriyet)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS