Trans birey yardıma gelen polise saldırdı

Trans birey yardıma gelen polise saldırdı

Adana'da sevgilisiyle kavga eden trans bireye ihbar üzerine yardıma giden polis saldırıya uğradı. Kafasına sert bir cisimle vurulan polis hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen polisler trans birey ve sevgilisini gözaltına aldı.

Adana’da sevgisiyle kavga eden trans bireye yardıma giden polis, saldırıya uğradı. Başına sert bir cisimle aldığı darbe ile yaralanan polis hastaneye kaldırıldı. Olay, Çukurova İlçesi Güzelyalı Mahallesi’nde geldi. Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri yardıma ihtiyacı olan bir kadın ihbarı aldı. Bunun üzerine olay yerine giden polis ekipleri, yerde yatan bir trans birey gördü.


Börekçi dükkanına silahlı saldırı


Polisi yaralayıp kaçmak istediler


Bir polis memuru trans bireyin yanına yaklaştığı sırada, İdil Şahin (31) isimli travesti eline aldığı sert bir cisim ile polis memuruna vurdu. Polis memuru başı aldığı darbe ile kanlar içerisinde yere yığıldı. Şahin, bu sırada tartıştığı sevgilisi Tayyar Demircioğlu (31) ile kaçmaya başladı. Bölgeye gelen çok sayıda polis ekipleri Şahin ile Demircioğlu’nu gözaltına aldı.


Yaralı polis memuru ise Adana Şehir Hastanesi kaldırılarak tedavi altına alındı. Gözaltına alınan İdil Şahin isimli travesti, basın mensuplarının polise neden saldırdınız sorusuna şu şekilde cevapladı,” Ben kimseye saldırmadım, öyle bir şey yok. Öyle bir şey yapmadım, yemin ederim. Ben kimseye bir şey yapmadım” dedi. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS