Ünlü İşadamı Cemalettin Sarar, oy mührünü eve götürdü!

Ünlü İşadamı Cemalettin Sarar, oy mührünü eve götürdü!

Ünlü İşadamı ve Sarar Şirketler yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar'ın oyunu kullandıktan sonra dalgınlıkla mührü cebine koyarak evine götürdüğü ortaya çıktı. Olayın ortaya çıkması üzerine görevliler Sarar'ın evine giderek mührü alıp ilgili okula geri getirdi.

İlginç olay Ahmet Kanatlı Lisesi'nde meydana geldi. Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin Eskişehir'de yaşayan Basın Danışmanı Metin Demir, facebook adresinden yaptığı paylaşımda, ünlü İşadamı Cemalettin Sarar'ın oy kullandıktan sonra mührü ceketinin cebinde evine götürdüğünü belirtti.


Metin Demir'in facebook adresinde, "Sayın Sarar kime kızdıysa artık?" başlıklı paylaşımında, yaşanan olayı şöyle anlattı: "Sarar, kendisine ait olan eski Basma Fabrikası içindeki evinden eşi Zehra Sarar ile birlikte oy vermek için Ahmet Kanatlı Lisesi'ne geldi. Yılmaz Büyükerşen ve Harun Karacan'ın oy kullanmasını bekleyen basın mensupları da bu sırada okuldaydı. Sarar ve eşi oy kullandıktan sonra okuldan ayrıldı. Bir kaç dakika sonra Sarar'ın oy kullandığı sınıftaki mühürlerden birinin eksik olduğu fark edildi. Kısa süreli karmaşa yaşandı. En son oy kullanan kişinin sarar olduğu belirlenince görevliler Sarar'a ulaşmaya çalıştı. Bir görevli evine gitti, diğeri Ticaret Odası'ndan cep telefonuna ulaşmaya çalıştı. Yaklaşık 10 dakika sonra Sarar'a ulaşıldı. Mührün cebinde olduğunu ifade eden Sarar, korumasıyla mührü okula gönderdi. Böylece oy verme işlemi iki kabinde birden yeniden başladı."


Oy pusulası fotoğrafını çekenler hakkında işlem

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS