Denizli, Erzincan ve Bingöl'de okullar tatil mi? 7 Şubat kar tatili haberleri

Denizli, Erzincan ve Bingöl'de okullar tatil mi? 7 Şubat kar tatili haberleri

Kar yağışının etkili olduğu ilerde Denizli, Uşak, Yozgat ve Kayseri’de okulların tatil olup olmadığı öğrenci ve veliler tarafından merakla araştırılıyor. Bununla birlikte Erzincan ve Bingöl için kar tatili ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Kar tatili ile ilgili bugün yani 7 Şubat Cuma günü Kayseri, Yozgat, Denizli , Uşak Erzincan ve Bingöl Valiliği tarafından bir açıklama yapıldı mı? İşte, merak edilen detaylar...

Bugün yurdun birçok bölgesinde kar yağışlı havanın etkili olması bekleniyor. Bununla birlikte kar yağışının etkili olduğu iller arasında özellikle de Kayseri, Denizli, Uşak ve Yozgat’ta öğrenci ve veliler “Bugün okullar tatil mi?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki bugün yani 7 Şubat Cuma günü Denizli Uşak, Yozgat ve Kayseri’de okullar tatil mi? Valiliklerden af ile ilgili herhangi bir açıklama yapıldı mı? İşte, Erzincan ve Bingöl için ajanslar tarafından geçen son dakika tatil haberi...


KAYSERİ’DE BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?


Kar yağışlı havanın etkili olduğu illerin başında yer alan Kayseri’de özellikle de Tavas ilçesinde öğrenci ve velilerin gözü Kayseri Valiliği tarafından yapılacak açıklamada. Ancak hemen belirtelim ki Kayseri Valiliği tarafından okulların tatil edilmesiyle ilgili bir açıklama gelmedi.


GÜNCEL HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN


UŞAK’TA OKULLAR TATİL Mİ?


Kar yağışlı havanın etkili olduğu Uşak’ta okulların tatil edilmesiyle ilgili Uşak Valiliği tarafından herhangi resmi bir karar alınmadı.


DENİZLİ'DE OKULLAR TATİL Mİ?


Denizli’de kar yağışı nedeniyle Çameli, Çal ilçesinin tamamında ve Bekilli ilçelerinde ise taşımalı eğitim yapan okullarda eğitime 1 gün süre ile ara verildi.


ERZİNCAN'DA OKULLAR TATİL Mİ?


Erzincan’ın Refahiye ilçesinde kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim uygulanan yerlerde okular tatil edildi.


BİNGÖL'DE OKULLAR TATİL Mİ?


Bingöl’de Karlıova-Erzurum yolu kar ve tipi nedeniyle araç trafiğine kapatılırken, ilçede okullar tatil edildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS