Vikings 4. sezon 17. bölüm fragmanı heyecanlandırdı

Vikings 4. sezon 17. bölüm fragmanı heyecanlandırdı

Vikings 4. sezon 17. bölüm fragmanı ile takipçilerini heyecanlandırdı. Ragnar'ın ölümünün ardından iktidar mücadelesi Kattegah'ta gerilimi arttırıyor. Ivar, kontrolü eline alan Lagertha'ya karşı hamle yapmaya hazırlanıyor. Yeni bölüm öncesinde ilk ipuçları Vikings 4. sezon 17. bölüm fragman videosunda!

Vikings 4. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin takipçileri tarafından merakla beklenen Vikings yeni bölüm öncesinde ilk ipuçları fragman videosu ile geldi. Efsanevi savaşçı ve kral Ragnar Lodbrok'un hikayesini anlatarak tüm dünyada geniş bir hayran kitlesi kazanan dizide artık Ragnar yok! Ragnar'ın ölümünün ardından Kattegah'ta gerilim iyiden iyiye artıyor. Lagertha'nın yönetimi ele geçirmesinin ardından Bjorn dışındaki Ragnar'ın oğulları Lagertha'ya karşı intikam almayı planlıyor. Ivar'ın bu konuda bir hamlesi olabilir. Yeni bölüm öncesinde Vikings 4. sezon 17. bölüm fragmanı ipuçları verse de, detaylar yeni bölümün yayınlanmasıyla ortaya çıkacak.


GELECEK BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Vikings dizisinde ana kahraman Ragnar'ın ölümünün ardından yönetimde oğulları güç kazanır. Babalarının yolundan giden gençler Avrupa'da yağmalarına devam edecekler. Ragnar'ın ölüm haberini alan çocukları Sigurd, Ubbe ve Ivar bir ordu toplayacaklar ve intikam için harekete geçecekler. Diğer yandan hamlelerinde Lagertha onlar için engel teşkil etmektedir. Ivar'ın tutumundan yola çıkarak geleceğine dair kahine sorular soran Lagertha aldığı cevaplar karşısında şok olur.


Diğer yandan İngiltere'de Vikingler için hazırlıklar sürmektedir. Daha önce yağmalardan dolayı kuzeyden gelen bu yağmacılara nefretle bakan Kral Ecbert ve Kral Aelle gelecek saldırılara karşın hazırlıklarını yaparlar.


Vikings 4. Sezon 17. Bölüm FragmanıSON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Vikings 4. sezon son bölümde Bjorn, amcası Rollo ve babasının kadim dostu Floki ile birlikte Akdeniz'e inmeyi başardı. İber yarımadasının güneyine ulaşan Vikingler, Endülüs Devletine bağlı Algeciras kasabasına gelirler ve burayı yağmalamaya başlarlar. Bu yağma onların yeni bir dinle tanışmalarına neden olur: İslamiyet.


Floki duyduğu sesten etkilenir ve sesin geldiği yere doğru ilerler. Bir camiye varan Floki burada ibadet eden insanları izler ve ne yaptıklarına bir anlam vermeye çalışır. Ancak Vikinglerin camiye doğru gelmeleri ortalığı karıştırır ve ibadet edenlere saldırırlar. Floki ise insanların öldürülmesine ilk kez engel olma niyetindedir. Çünkü bu durumda bile ibadeti bırakmayan insanlar onu etkiler.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS