Son Dakika

Yasaklar bitti mi? 20 yaş altı 65 yaş üstü yasaklar son durum ne? 1 Şubat 2021 son yasaklar, kısıtlamalar, tedbirler!

A A

01.02.2021 - 19:42 Son Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Birçok insan yasaklar kısıtlamalar tedbirler ile ilgili son dakika açıklamalarını merak ediyor. 20 yaş altı ve 65 yaş üstü toplu taşıma yasakları, sokağa çıkma kısıtlamaları merak ediliyor.

Yasaklar bitti mi? 20 yaş altı 65 yaş üstü yasaklar son durum ne? 1 Şubat 2021 son yasaklar, kısıtlamalar, tedbirler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası canlı açıklamalarda bulundu. Kabine Toplantısının ana gündemini mutasyon, koronavirüs aşısı ve tedbirleri oluşturuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kısıtlamalar ile ilgili yaptığı açıklamalar araştırılıyor. İşte yasaklar, kısıtlamalar, tedbirler ile ilgili son açıklamalar... 

Yasaklar kısıtlamalar bitti mi, yeni tedbirler neler?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, '' Köy okullarında 15 Şubat'ta eğitim öğretimin başlamasını kararlaştırdık. 8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarındaki eğitim-öğretimin 1 Mart'ta başlaması için hazırlıklara başlanacak. Okulların açıldığı köylerde vaka artışı yaşanması halinde eğitim öğretime yeniden ara verilebilecek. Vakaların belirli sayısının altına düşmesiyle esnafımıza yönelik kısıtlamaların kademeli gevşetilmesi takvimini başlatmayı planlıyoruz. '' dedi.