Yıldırım - İmamoğlu ortak yayını ne zaman, saat kaçta?

Yıldırım - İmamoğlu ortak yayını ne zaman, saat kaçta?

Yıldırım - İmamoğlu ortak canlı yayını ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika açıklaması geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ortak canlı yayınla ilgili “Son haftaya ciddi bir ışık verecek!” açıklamasında bulundu. Peki, İBB Başkan Adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasındaki ortak canlı yayın saat kaçta ve ne zaman? İşte detaylar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasındaki ortak canlı yayının detayları belli oldu. Ortak canlı yayınla ilgili son dakika açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Son haftaya ciddi bir ışık verecek!” dedi. Peki, İBB Başkan Adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasındaki ortak canlı yayını, saat kaçta ve ne zaman? İşte cevabı…


ORTAK CANLI YAYIN SAAT KAÇTA?


İBB başkan adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu canlı yayında karşılaşacaklar. Programın detayları için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve CHP Grup Başkanvekili Engin Altay mutabık kaldıkları detayları açıkladılar. Detayların netleşmesinin ardından kamera karşısına geçen Ünal ve Altay programın detaylarını kamuoyuyla paylaştı.


İşte, Yıldırım ve İmamoğlu arasındaki ortak canlı yayının detayları:


1- Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım ve Millet ittifakı adayı Sayın Ekrem Imamoğlu 16 haziran 2019 Pazar günü saat 21:00'de canlı yayında bir araya gelecekler.


2- Canlı yayın tüm kanallara açık ortak yayınla yapılacak.


3- Canlı yayının moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya yapacak.


4- Moderatör her bir adaya eşit soru ve eşit süre ilkesine göre sorular soracak.


5- Canlı yayın Lütfi Kırdar kongre merkezinden gerçekleştirilecek.


6- Canlı yayın AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi tarafından görevlendirilmiş ortak bir ekip tarafından gerçekleştirilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS