YKS'ye girecek öğrencilere ve görevlilere ücretsiz ulaşım

YKS'ye girecek öğrencilere ve görevlilere ücretsiz ulaşım

YKS'ye girecek öğrencilere ve görevlilere ücretsiz ulaşım

YKS nedeniyle öğrencilere ve görevlilere ulaşımda kolaylıklar tanınıyor. İstanbul'da öğrenciler ve görevliler, Şehir Hatları seferlerinden 30 Haziran ve 1 Temmuz'da ücretsiz faydalanabilecek. Ankara'da ise sınava girecek adaylar EGO otobüsleri ile Ankaray ve Metro’dan ücretsiz yararlanabilecekler.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrenciler ve sınav görevlileri, Şehir Hatları seferlerinden ücretsiz yararlanacak.

Şehir Hatları'nın internet sayfasında yer alan duyuruya göre, 30 Haziran ve 1 Temmuz'da öğrenciler ve sınav görevlileri, sınav giriş veya görevli belgelerini ibraz ederek, iskelelerden ücretsiz geçebilecek. 

Derebaşı Virajları için yeni karar

Ankara'da da toplu taşıma ücretsiz 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, 30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) katılacak adaylarının belediyeye ait toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanacağını açıkladı. 

Hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek adayların EGO otobüsleri ile Ankaray ve Metro’dan ücretsiz yararlanacaklarını ifade eden Başkan Tuna, “Başkent’te toplu taşıma araçlarımızı kullanarak sınava gireceği adrese gitmek isteyen üniversite adaylarımız sınava giriş belgesini göstererek, ücretsiz seyahat edebilecekler” dedi.