Ziraat Bankası "bedelli askerlik ücreti" için hafta sonu açık

Ziraat Bankası "bedelli askerlik ücreti" için hafta sonu açık

Milli Savunma Bakanlığı'nın bedelli askerlik başvuru süresini uzatmasının ardından yüzbinlerce adayın merak ettiği soruya cevap, ödemelerin yapıldığı Ziraat Bankası'ndan geldi. Adaylar bedelli askerlik ödemelerini bankanın 81 ilde Cumartesi ve Pazar 10.00-17.00 saatleri arasında mesai yapacak 126 şubeden yapabilecek.

Milli Savunma Bakanlığı bedelli askerlik başvurusu süresini uzatarak, askerlik şubelerinin hafta sonu da çalışacağını duyurmuştu. Bu kararın ardından bedelli askerlik ödemelerinin yapıldığı Ziraat Bankası da 81 ildeki 126 şubesinin Cumartesi ve Pazar günleri saat 10.00-17.00 arasında mesaide olacağını açıkladı.


Cumartesi ve Pazar günleri saat 10.00-17.00 saatleri arasında açık olacak şubeler www.ziraatbank.com.tr internet sitesinden öğrenilebilir.


Son gün olan 05 Kasım da ise bedelli askerlik tahsilatları için bankanın tüm şubelerinden tahsilat imkanı mevcut olacak.


Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklama


Bedelli askerlik hizmet bedeli yatıracak olan vatandaşların merak ettiği konu hangi bankaların hafta sonu açık olacağı oldu. İşte Ziraat Bankası'ndan yapılan o açıklama: "Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada il merkezlerindeki şubelerin bedelli askerlik bedelini yatırmak isteyenler için cumartesi ve pazar günleri açık olacağı bildirildi."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS