magazin haberleri

Final bölümü Tutsak dizisi izleyicilerini ekrana kilitledi!

Final bölümü Tutsak dizisi izleyicilerini ekrana kilitledi!

Tutsak 9. bölümü ile takipçilerinin karşısına son kez çıkarken Elif'in düğün öncesi görüntüleri diziye damgasını vurdu. Kanal D'nin yeni sezonda ekrana taşıdığı diziler arasında yer alan Tutsak 9. bölüm fragmanı ile 14 Kasım'da yayın hayatını noktalayacağını doğrulamıştı. Peki, Tutsak'ın son bölümünde neler yaşandı ve finaldeki düğünde hangi gelişmeler izleyici ile buluştu?

"Tutsak neden bitti?" sorusu ile ilgili yeni bir açıklama yapılmazken Elif'in son sözleri dizinin takipçilerine duygusal anlar yaşattı. Yaşadıkları zorlukların daha fazla devam etmemesi için teklifi kabul etmeye karar veren Elif önceki hafta düğün için hazırlıklara başlamıştı. İşte Tutsak 9. bölümde meydana gelen olaylar ve Elif ile Kenan'ın düğünü öncesinde bilinmesi gerekenler...

FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

TUTSAK FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Kanal D'den son kez ekranda olacak proje için yapılan açıklama ise şöyle; Kenan'ın şartını kabul eden Elif, onunla evleniyor, Bahadır ise tutsak bir hayatın içinde kalıyor! Bahadır'ın özgürlüğüne kavuşması Elif'in kararına bağlıydı. Kenan'la öldüresiye kavga eden Bahadır, gözaltına alınmış ve tutuklanmıştı. Kenan ise hastanede yaşam mücadelesi veriyordu. Tüm bu olayların tam ortasında kalan Elif ise çaresizce hem Kenan'ın hayata dönmesini hem de Bahadır'ın hapisten çıkmasını istiyordu. Kenan, hastenede kendine gelir gelmez Elif ile konuşmak istemişti. Kenan'ın yanına giden Elif, ondan şikayetini geri çekmesini ve Bahadır'ı kurtarmasını istemişti ancak bu o kadar kolay olmayacaktı. 

Kenan, Elif'e öyle bir seçenek sundu ki artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı aşikardı... Elif, Kenan'la evlenmeyi kabul ederse ancak o zaman Bahadır serbest kalacaktı. Elif, çaresizce bu teklifi kabul etti. Hastaneden çıkan Elif ve Kenan zaman kaybetmeden nikah hazırlıklarına başlar. Artık Kenan istediğini almıştır. Bahadır ise onlar evlenene kadar tutuklu kalmaya devam edecektir. Elif, giderek bu yükün altında ezilir. Onların evleneceğini öğrenen Bahadır, buna asla izin vermez. Tek amacı Elif'i de alıp gitmektir ancak bunu nasıl yapacaktır? Öte yandan Okan'ın katil olduğunu öğrenen Bennu, nasıl bir hamle yapacaktır? Bu durumu kendi için nasıl bir avantaja dönüştürecektir?

Dizinin yayın hayatının noktalanmasında yapımcı firmanın alınan reytinglerden memnun kalmamasının etkili olduğu iddia edildi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS