2016 LYS Matematik soruları ve cevapları

2016 LYS Matematik soruları ve cevapları

2016 Yılında düzenlenen LYS-1'de bulunan Matematik sorularına ve cevaplarına ÖSYM'nin resmi internet sitesinden erişim sağlanabilmekte.

Her yıl milyonlarca öğrenci, üniversiteye geçiş için YGS ve LYS'ye katılmakta, aday öğrencilerin en büyük ihtiyaçlarından bir taneside, geçmiş yıllarda çıkmış sorular olmakta. Öğrenciler geçmiş yıllarda çıkan sorulara bakarak, gelecek tahminlerinde bulunmakta. 


2016 LYS Edebiyat Soruları ve Cevapları


Uzmanlar Çıkmış Soruları Tavsiye Ediyor


Uzmanların en büyük tavsiyelerinden bir tanesi, adayların geçmiş yıllarda çıkmış olan soruları incelemesi ve bunların yanıtlamalarını önermekte. Bu işlemin öğrencilere sınav tecrübesi kazandıracağı belirtilmekte. Bunun dışında öğrenciler geçmiş yıllarda çıkan soruları inceleyerek, ÖSYM'nin soru tarzları hakkında'da fikir sahibi olabilmekte. 


2016 LYS Coğrafya Soruları ve Cevapları


ÖSYM Paylaşıyor


Her yıl sınavların ardından, ÖSYM sınavda çıkan soruları ve cevap anahtarlarını resmi internet adresinden paylaşmakta. Adaylar, ÖSYM'nin resmi internet adresini ziyaret ederek, geçmiş yıllara ait çıkmış olan soruları ve cevapları görüntüleyebilmekte. Bu sayede adaylar, soru tarzları hakkında ciddi fikirler edinebilmekte.


2016 LYS-1 Matematik soruları ve cevapları için TIKLAYINIZ.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS