Bolu Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Laptop Bilgisayarlarını Dağıtıyor

Bolu Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Laptop Bilgisayarlarını Dağıtıyor
Erkek öğrencilerin yüzde 55,7'si eğitim gördüğü meslek dalında mutlu olabileceğini düşünürken, kız öğrencilerde bu oran yüzde 53,1'de kaldı. Öğrencilerin yüzde 26,4'ü "mühendislik" alanında mutlu olacağını ifade etti.

Bolu Belediyesi tarafından ‘Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi’ kapsamında, üniversite öğrencilerine verilecek laptopların dağıtımı 12 Şubat Cuma günü Karaçayır’da bulunan Yeni Nikah Salonu’nda yapılacak.

Bolu Belediyesi tarafından 'Eğitime Yüzde 100 Destek Projesi' kapsamında, üniversite öğrencilerine verilecek laptopların dağıtımı 12 Şubat Cuma günü Karaçayır'da bulunan Yeni Nikah Salonu'nda yapılacak. Bolu Belediyesi 'Eğitime Yüzde 100 Destek' projesi kapsamında Bolu'da lise ve dengi okullardan mezun olan ve üniversitede eğitim gören öğrencilere laptoplarının dağıtımı 12 Şubat Cuma günü Saat 13.30'da Karaçayır'da bulunan Yeni Nikah Salonu'nda düzenlenecek törenle ile yapılacak. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim hayatında daha başarılı olmaları için onlara destek olmaya çalışıyoruz. Günümüz şartlarında bilgisayar hayatın bir vazgeçilmezi. Üniversiteyi kazanan öğrencilerimize Belediye Meclisi'nde aldığımız karar ile katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl 7.'sini gerçekleştireceğimiz dağıtım töreninde öğrencilerimize laptoplarını teslim edeceğiz. Üniversiteyi kazanan gençlerimizi bir kez daha tebrik ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS