Öğrenciler müjde! Sınavla ilgili merak ettiklerinizi online olarak uzmana sorabileceksiniz!

Öğrenciler müjde! Sınavla ilgili merak ettiklerinizi online olarak uzmana sorabileceksiniz!

Öğrenciler için sevindirici bir proje başlatıldı. Artık öğrenciler YGS-LYS hakkında merak ettikleri her şeyi CNN Türk ve Nişantaşı Üniversitesi iş birliği ile geliştirilen ''uzmanına sor'' bölümünden, uzmanlara sorabilecek.

Bir süredir çalışmaları yürütülen, aday öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına geliştirilen ''uzmanına sor'' sistemi artık online. Öğrenciler YGS-LYS hakkında merak ettikleri her şeyi, uzmanına sor bölümünden, uzman çalışanlara sorabilecek.

İhtiyaç Vardı

Her yıl milyonlarca öğrencinin katıldığı üniversiteye geçiş sınavları hakkında birçok öğrencinin yeterli bilgisi bulunmuyordu. Bu ihtiyaca yönelik geliştirilen sistemle beraber artık öğrenciler, YGS, LYS, bölümler, ders çalışma programları gibi sorularını, sisteme üye olarak uzmanlara sorabilecek. Bu sayede öğrenciler merak ettikleri soruların yanıtlarına online olarak hızlı bir şekilde erişim sağlayabilecek.

Öğrenciler sisteme üye olup giriş yaptıktan sonra, diğer üyelerinde sormuş oldukları soruları ve yanıtları görebilmekte. Bu sayede öğrenciler yeri gelince yeni soru sormadan dahi cevaplarını alabilmekte. Bunun dışında öğrenciler sormuş oldukları soruların takibini uzmanına sor sayfasında sağ üstte bulunan üyelik bilgileri kısmına tıklayarak, kendi sorularım seçeneğinden görüntüleyebilmekte.

YGS Günü Ek Mesai

Yarın YGS'nin bitimiyle beraber binlerce öğrencinin ihtiyaçlarına yanıt vermesi beklenen sistem için, sınav sonrası için ek mesai yapılması planlanmakta. Bu sayede aday öğrenciler sınavın bitimiyle beraber merak ettikleri her şeyi, ücretsiz bir şekilde uzmanlarına sorabilecek.

 

Uzmanına Sor sayfasına geçmek için;

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS