magazin haberleri

Vatanım Sensin son bölümde Cevdet’e “Evlat değilsin” şoku

Vatanım Sensin son bölümde Cevdet’e “Evlat değilsin” şoku

Vatanım Sensin son bölümde Yunan subayları yaptıkları toplantı sonucunda Türkleri göçe zorlama kararı aldı. Aynı toplantıya Leon ile birlikte katılan Cevdet ise öğrendikleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşarken asıl darbe annesinden geldi. Vatanım Sensin yeni bölün fragmanı öncesi ekrana gelen 15. bölümde Azize’den boşanan Cevdet’i annesi de evlatlıktan reddetti. Azize’den boşanması ve Yunan subayları ile birlikte hareket etmesi üzerine annesi Allah’tan kendisini affetmesini dileyerek üç kez “Evlat değilsin” dedi. Vatanım Sensin Cevdet’in nasıl bir karar alacağı ise önümüzdeki bölümde belli olacak.

Vatanım Sensin dün akşam ekrana gelen son bölümü ile büyük beğeni topladı. Perşembe akşamlarının rekortmen dizisinin 9 Şubat günü izleyici ile buluşan bölümünde Yunan subayları hain planlarını devreye sokmaya çalıştı. Leon ve diğerlerinin Türkleri göçe zorlaması karşısında isyan başlatan Azize, herkese bayraklarını asmasını söylerken hiçkimsenin bulunduğu bölgeyi terk etmemesini istedi. Öte yandan Leon’un yaptıkları karşısında Hilal kendisinden soğumaya başlarken Cevdet ise Azize’den boşanmasının bedelini ağır ödedi. Annesi tarafından evlatlıktan reddedilen Cevdet Vatanım Sensin son bölümde oldukça gergin dakikalar geçirdi.

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Perşembe günlerinin rekortmen dizisinde bugün Cevdet üst üste aldığı haberlerle yıkılacak. Önceki bölümde Azize’yi boşamasının bedeli ağır bir şekilde ödeyecek olan Cevdet, hem ailesinden hem de eski karısından büyük tepkiler alacak. Kocasının kendisini terk etmesinin ardından yüzüne karşı üzgünlüğünü belli etmeyen Azize ise tek başına kaldığında büyük yüksek sesle ağlamaya başlayacak.


Halide Edip Adıvar’ın diziye dahil olmasının ardından Milli Mücadele döneminde hareketlilik yaşanırken İzmir’in Yunan işgalinden kurtulmasının müjdesi verilmişti. Öte yandan Mustafa Kemal’den gelen mektup Cevdet’i oldukça mutlu etmişti. Eşref Paşa ise Cevdet ile yaptığı konuşmada Mustafa Kemal’in peşine takılmasının kendisin sonu olacağını dile getirmişti. Cevdet ise Eşref Paşa’nın uyarılarına rağmen Mustafa Kemal’in safında yer almayı tercih etmişti. Leon ve Hilal arasında geçen görüşmede ise Hilal, Leon’un neden kendisinin canını düşündüğünü sorgularken Yunan subayı kendisine Kafka’nın bir sözü ile yanıt vermişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS