Vatanım Sensin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

A A

03.02.2017 - 10:11 Son Güncelleme:

Vatanım Sensin son bölümü 2 Şubat Perşembe günü izleyici ile buluştu. Mustafa Kemal’den gelen mektubun damga vurduğu dizide Eşref Paşa ve Cevdet arasında önemli bir konuşma gerçekleştirildi. Vatanım Sensin son bölümde Eşref Paşa’nın uyarılarına rağmen Mustafa Kemal’in yanında yer almayı tercih eden Cevdet güzel haberi ilesiyle de paylaştı. Öte yandan İzmir’in kurtarılmasının müjdesinin verildiği son bölümde müjdeyi halk ile paylaşan çocuk Yunan askerlerini kızdırdı. Eşref Paşa’nın Cevdet’i vurduğu görüntüler ise heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldu. Peki, Vatanım Sensin son bölümün ardından 15. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin son bölümü ile yine büyük beğeni toplarken Cevdet ailesi ile gerçekleştirdiği konuşmada Mustafa Kemal'den güzel haberi onlarla paylaşırken göreve atılmaya başlayacağını ifade etti. Eşref Paşa'nın yaptığı uyarılar ve İzmir'in düşman işgalinden kurtulmasının müjdesinini verildiği bölümde Leon ve diğerleri geri planda bırakıldı. Öte yandan Vatanım Sensin 15. bölüm fragmanının 5 Şubat Pazar günü yayınlanması bekleniyor.

Milli Mücadele döneminin başarılı aşamalarına geçileceği günlerin sinyalini veren 14. bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre Mustafa Kemal’den Cevdet’e mektup gelecek. Eşref Paşa ise Cevdet’e Mustafa Kemal’in peşinden gitmesi halinde kendisinin yok olacağı uyarılarında bulunacak.

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İzmir’in kurtuluşunun müjdesinin verildiği yeni bölümde eline bayrak alan küçük bir çocuk “İzmir bizimdir” nidaları ile sokaklarda dolaşırken Yunan askerleri kendisini kovalayacak. Öte yandan Eşref Paşa’nın Cevdet’i vurduğu ilk fragman dizinin takipçilerini şaşırtsa da ikinci fragmanda Mustafa Kemal ve İzmir ile ilgili önemli bilgiler paylaşıldı. 

Eşref Paşa, Cevdet ile yaptığı görüşmede kendisinin tarafında yer alması gerektiğini belirtirken Mustafa Kemal’in safında olduğu takdirde yok olup gideceğini belirtti. Mustafa Kemal’den gelen mektup ise Cevdet’in fikirlerinin oluşmasında tamamen etkili olurken Azize güzel haberi öğrenmesinin ardından büyük sevinç yaşayacak.

Ailesini karşısına alarak onlarla son konuşmasını gerçekleştiren Cevdet, zorlu görevin kendisi için başladığını ifade edecek.


Vatanım Sensin 14. bölüm fragmanı

HİLAL VE LEON GÖRÜŞMESİ

Dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünde Leon ve Hilal idam sonrası süreçte ilk kez karşı karşıya geldi. İkili yaptıkları konuşmada birbirlerine karşı hissettikleri duyguları üstü kapalı bir şekilde ifade ederken Leon’un Hilal’i düşünmesi akıllarda soru işareti oluşturdu. “Neden bir Yunan subayı Türk kızının hayatını düşünüyor?” diye soran Hilal’e Leon, Kafka’nın bir sözü ile yanıt verecek.