Vatanım Sensin yeni bölüm neden yayınlanmadı? 17. bölüm fragmanında Azize şaşırtacak

Vatanım Sensin yeni bölüm neden yayınlanmadı? 17. bölüm fragmanında Azize şaşırtacak

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı 2 Mart’ta ekrana gelecek yeni bölüm öncesi Kanal D tarafından yayınlandı. Cevdet’i oldukça zor bir görevin beklediği gelecek bölümde tarafını belli etmesi için Eşref Paşa’yı öldürmesi istenen Tevfik oldukça kararsız kalacak. Öte yandan Azize’nin Cevdet’ten boşanmasının ardından kendisiyle evlenmesini kafaya koyan Tevfik ucunda ölüm olsa bile bu dileğini yerine getirmeye çalışacağını belirtti. Vatanım Sensin 17. Bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre Tevfik’in evlilik teklifi sonrası Azize’den gelen “Gebeyim” açıklaması herkesi şaşırtacak. Peki, Vatanım Sensin yeni bölüm neden yayınlanmadı? İşte, detaylar…

Vatanım Sensin 17 bölüm fragmanı 2 Mart’ta izleyici ile buluşacak bölüm öncesi dizinin takipçilerini oldukça şaşırttı. Azize’nin gebe olduğunu açıklayacağı ve Tevfik’in Eşref Paşa’yı öldürmekle görevlendirileceği bölüm merakla beklenmeye başlandı. Öte yandan Azize ile evlenmek isteyen Tevfik, gebe haberini almasının ardından kararından vazgeçecek. Vatanım Sensin yeni bölüm Kanal D yayın akışında yapılan değişiklik nedeniyle bu hafta ekrana gelmezken gelecek bölüm 2 Mart Perşembe günü izleyici ile buluşacak.

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cevdet’in geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerde Azize’den boşanma kararı almasının ardından kendisine ikinci darbe ailesinden gelmişti. Cevdet’i karşısına alarak tüm ailenin önünde konuşma yapan annesi Allah’tan kendisini affetmesini diyerek 3 kez üst üste “Evlat değilsin!” demişti. Annesinden aldığı evlatlıktan red cevabı sonrası büyük bir şaşkınlık yaşayan Cevdet, önce Azize’den olmuş ardından da annesinin sözlerine maruz kalmıştı. Öte yandan Cevdet’in kendisinden boşanmasının ardından oldukça üzülen Azize ise eski kocasına karşı hiçbir şey belli etmese de tek başına kaldığı anda gözyaşlarına boğuldu.

BAYRAK SAHNESİ GÜNDEM OLDU

Milli Mücadele döneminin yansıtıldığı rekortmen dizide yer alan bayrak sahnesi hem sosyal medyada hem de haber sitelerinde adından söz ettirmeyi başardı. Yunan askerlerinin şehrin meydanında konuşma yapmaya hazırlandığı esnada Yunanistan bayrağının üzerine Türk bayrağı asarak işgalci askerleri şoka uğratan Hilal ve arkadaşları izleyenlerin milli duygularını kabartmıştı.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Son bölümde Türk bayrağının asılmasının ardından oldukça öfkelenen Yunan askerleri olayın peşine düşecek. Sürgün edilen Cevdet ise ölüm cezası ile başbaşa kalacak. Mustafa Kemal’in Anadolu’da attığı adımları öğrenen Cevdet kendisine katılmak için hapishaneden kaçmaya çalışacak. 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS