Börü tüm bölümleri ile Blu Tv'de!

Video: Börü tüm bölümleri ile Blu Tv'de!

Yeni dizi Börü tüm bölümleri ile Blu TV'de! Vatan aşkıyla tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatan Börü, son bölümü ile takipçileri ile geçtiğimiz günlerde buluştu. Diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Börü dizisinin tüm bölümleri Blu TV'den izleyebiliyor.

Dağ II filminin yazar ve yönetmeni Alper Çağlar'ın yaratıcısı olduğu Börü dizisi ilk iki bölümü ile dizi takipçilerini kendine çekmeyi başardı. Vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların hikayesini anlatan Börü, 2. bölümü ile 7 Mart Çarşamba akşamı ekrana geldi. Büyük beğeni toplayan bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise özellikle Börü 2. bölümü izlemenin yollarını arıyor. Blu Tv pek çok diziyi olduğu gibi Börü dizisini de izleyebilmenizi sağlıyor.


Börü'nün tüm bölümleri için tıklayın


Börü 2. bölümde neler oldu?


İlk bölümden 3 ay sonra, 2015 senesinde devam eden BÖRÜ Bölüm 2 "Kar Gibi Beyaz" öyküsü, JÖH ve PÖH timlerinin Mardin'in kırsalında "Bahoz" kod adlı bir terörist elebaşını naklederken başlıyor. Zırhlı konvoyun başına gelecekler, timdeki herkesi feci bir tehlikeye atmak üzeredir. Kendilerini yetiştirenlere yapılan sinsi komplolara aldırmadan mermi yağmurunun altında görevlerine devam eden BÖRÜ, ne olursa olsun elebaşının naklini başarmak zorundadır. Time yeni katılan çömez Kaya ise acılarını timden saklamakta ısrarcı olmasına rağmen, hayatını emanet ettiği kardeşlerine güvenmeyi öğrenmek zorunda olduğunu anlamaya başlar. BÖRÜ, onun da ikinci ailesidir.


Konusu


DAĞ II filminin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın; seri yaratıcısı olduğu ve Doruk Acar ile yapımcılığını üstlendiği yeni projesi BÖRÜ'nün öyküsü, 2014 senesi sonbaharında Diyarbakır'da başlıyor. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. BÖRÜ, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor. Onlar son kale. Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiye'nin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, BÖRÜ ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS