93. bölümde Diriliş Ertuğrul dizisinde hangi olaylar meydana gelecek?

Video: 93. bölümde Diriliş Ertuğrul dizisinde hangi olaylar meydana gelecek?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı Ertuğrul Bey'in sağlığına kavuşmasıyla birlikte yaşanacak olayları gösterdi. Ormanlık arazide bulunan yanmış cesedin Ertuğrul Bey'e ait olduğunu düşünen kişilerin intikam için yemin etmeye başlaması Çavdar Obası'ndakilerin Ertuğrul Bey'e duyduğu saygıyı bir kez daha göstermişti. Pekii Diriliş Ertuğrul'da 1 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan bölümde hangi gelişmeler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul son bölümde intikam yeminleri eden Çavdar Obası aynı zamanda müjdeli bir haber almış Osman Bey'le ilgili ilk haber paylaşılmıştı. Gelecek bölümde Ertuğrul Bey'in yaşadığının ortaya çıkması ve Osman Bey'in müjdelenmesi ise yeni olayların yaşanacağının göstergesi oldu. Ertuğrul'un yaşadığını öğrenen düşmanları ise onu öldürmek için yeni planlar yapmaya başladı.

DİRİLİŞ DİZİSİ 93. BÖLÜM ÖZETİ

Geçen sezon final bölümünde Sultan Alaaddin’in davetiyle birlikte sefere çıkan Ertuğrul ve Alpleri, Emir Saadettin ve Ekaterina’nın haber sızdırması sonrasında Ares’in pususuna düşmüş, Alplerin büyük kısmı şehit olurken Ertuğrul da Ares tarafından ağır bir şekilde yaralanmıştı.

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYINIZ...

Bu baskın haberini alan Dündar, Hayme ve Halime’ler olay yerine gelirler. Karşılaştıkları manzara karşısında büyük yıkım yaşarlar. Zira alplerle beraber Ertuğrul’a ait cesedi de bulurlar. Dündar, Hayme ve Halime’lerin eşliğinde obaya gelen cesed Kayı obasında büyük bir yıkıma sebep olur. Başsız kalmanın sıkıntıları, birliğin bozulacağı kaygısını beraberinde getirir. Diğer yandan Ares ve Emir Saadettin amaçlarına ulaşmanın rahatlığı içerisindedir. Emir Saadettin bundan sonra daha rahat kendi iktidarını sağlayacak…

 ARES DİRİLİŞ İZLEYİCİSİNİ SİNİRLENDİRDİ

Ares ise Türkleri bölgeden def etme planını gerçekleştirecektir. Peki Ares ve Emir Saadettin amaçlarına ulaşacak mı? Ertuğrul’un ölüm haberi Kayı Obasını dağıtacak mı? Ares ve Köpek bu durumdan nasıl çıkar sağlayacak? Çavdar Obasının ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Bu hain pusuyu kuran Ares ve Kayı’lara büyük acılar yaşatan Emir Saadettin hak ettiği cezayı bulacak mı?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS