Diriliş Ertuğrul yeni sezon start verdi! Diriliş dizisinde Ertuğrul Bey ölüyor mu?

Video: Diriliş Ertuğrul yeni sezon start verdi! Diriliş dizisinde Ertuğrul Bey ölüyor mu?

Yeni bölüm fragmanı ile Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicilerini merakta bırakan projede Ertuğrul Bey ile ilgili sahneler dikkatlerden kaçmadı. Ertuğrul Bey'in ölümüyle ilgili sinyallerin verilmesine rağmen yapımcının sezon başlangıcı öncesinde Engin Altan Düzyatan'ın diziye devam edeceğini açıklamasıyla kafalar bir kez daha karıştı. Peki, Diriliş Ertuğrul'da 25 Ekim günü yayınlanacak olan bölümde hangi gelişmeler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı Ertuğrul Bey ile ilgili acı haberi verse de Osman Bey'in henüz doğmamış olması nedeniyle ölüm durumunun başka bir sahneye dayanarak uyarnasılması bekleniyor. Geçtiğimiz sezonun son bölümünde ağır yara alan Ertuğrul'un hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ile ilgili bir detay verilmemişti. Yeni sezonun başlangıcında yanıt bulacak detayla ilgili net bir açıklama gelmezken 20:00'de ekranda olacak bölümde her şey ortaya çıkacak.

DİĞER FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ...

DİRİLİŞ DİZİSİ 92. BÖLÜM ÖZETİ

Yeni sezonda izleyiciyi şaşırtmaya devam edecek dizide Ertuğrul Bey’in yaralanmasının ardından cansız bedeninin bulunduğu iddia edilecek. Ertuğrul Bey ile ilgili görüntülerin gösterilmemesine rağmen şehit olduğu düşünülen Ertuğrul Bey’in yerine Dündar Bey geçecek. Abisinin intikamını almak için yeminler eden Dündar obasını toplayacak. Herkesi toplayarak bir konuşma gerçekleştiren Dünday Bey kılıcını havaya kaldırarak “Ertuğrul Bey’in davasını bıraktığı yerden devam ettirmeye kararlıyım” diyecek. Emir Sadettin’in gücünü arkasına alan kişilerse topraklar hüküm sürecek kişilerin kendileri olduğunu belirtecek. Ormanda yakılmış halde bulunan cesedin Ertuğrul Bey’e ait olup olmadığı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN  DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DAN AYRILACAK MI?

Çavdar Obası’nı karıştıran kötü haber tanıtım videosunda verilirken “Ertuğrul Bey’in ruhu için mücadele edin” sözleri Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılacağı iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Geçtiğimiz sezonun sonlarında yara alan Ertuğrul Bey’in şehit olacağı öne sürülmüş bu nedenle de Düzyatan’ın dizinin gelecek sezon kadrosunda yer almayacağı öne sürülmüştü. Yapımcı tarafından yapılan açıklamada ise iddialar yalanlanmış başarılı oyuncunun yeni sezonda da kadroda olacağı açıklanmıştı. Sezonun ilk fragmanında Ertuğrul Bey’in şehit olduğu konuşulmaya başlayınca diziseverlerin kafası bir kez daha karıştı. Düzyatan’ın da 30 Eylül’den bu yana sosyal medyada paylaşımda bulunmaması dikkatlerden kaçmazken konuyla ilgili önümüzdeki günlerde yeni bir açıklama yapılması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS