Diriliş Ertuğrul 95. bölümde Çavdar Obası'na dönüş gerçekleşiyor

Video: Diriliş Ertuğrul 95. bölümde Çavdar Obası'na dönüş gerçekleşiyor

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile tutsaklıktan kurtulan Ertuğrul Bey'in obaya dönüşünü tamamlayacağını gösterdi. Öldüğünü düşündükleri oba beyini karşılarında gören Çavdar Obası'ndaki isimlerse Diriliş Ertuğrul 95. bölümde büyük sevinç yaşayacak. İşte, Diriliş Ertuğrul'da 15 Kasım günü yaşanacakların tamamı...

Diriliş Ertuğrul son bölümde herkesin merakla beklediği görüşme gerçekleşmiş Atsız Bey ve Ertuğrul Gazi kaçış planını devreye sokmuştu. Gelecek bölümün tanıtımının yayınlanmasının ardındansa Ertuğrul Gazi'nin yeniden obasının başına geçeceğini gösterdi. 


DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ 95. BÖLÜM ÖZETİ


TRT1’den gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Köle tüccarı Simko ve eşkıya Mihalis’in arasında kalan Ertuğrul, kölelerle birlikte kaçmayı başarmış ve peşine düşen Mihalis ile adamlarını da yok etmişti. Yeniden köle tüccarı Simko’nun eline düşen Ertuğrul’u kurtarmaya, bu kez Aksakallılar’ın görevlendirdiği Atsız ve yiğitleri yetişmişti. Yaşanan çarpışmada Ertuğrul ve köleler kurtulmuş, Simko ise kaçmıştı. Ertuğrul, Simko’yu yakalayabilecek mi? Atsız’la olan dostlukları nasıl gelişecek? Kurtulan Ertuğrul’un yeni hedefi ne olacak? Kendisine tuzak kuranı öğrenebilecek mi? En önemlisi de, obasına dönebilecek mi? Bahadır tarafından omzundan hançerlenen Turgut’un tepkisi ne olacak? Çavdarlar ile Kayılar arasındaki ilişkiler bundan sonra nasıl gelişecek? Aslıhan Hatun ile Turgut, olanlar karşısında nasıl tavır gösterecek? Köpek bu gelişmeleri nasıl kullanacak?


Hanlı Pazar’ı satıp göç etmeye karar veren Dündar Bey, pazarın satışı için Aslıhan Hatun’un amcası Bahadır Bey’le anlaşmıştı. Toyda bey seçilir seçilmez pazarı Bahadır Bey’e satacağını söyleyen Dündar Bey amacına ulaşabilecek mi? Toyda kim bey seçilecek? Dündar Bey’in kararlarının ikilik çıkardığı Kayı obasının gidişatı ne olacak? Simko’nun adamı Anteus’u yakalayıp öldüren Ares, ondan Simko ile Ertuğrul’un mağaraya geleceklerini öğrenmişti. Simko ile Ertuğrul’u mağarada bekleyen Ares, onları öldürebilecek mi? Ertuğrul’un obasına dönmesini engelleyebilecek mi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS