ABD’de markette silahlı soygun

Video: ABD’de markette silahlı soygun

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde iki maskeli hırsız bir markete girdi. Hırsızlardan biri market çalışanını silahıyla darp etti. Olay bir soyguncunun ölümüyle sonuçlandı.

Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde bir market çalışanı, dükkanı kapatmaya hazırlanırken iki maskeli hırsız içeri girdi. Hırsızlardan biri kasanın arkasından market çalışanına silahını doğrultarak yaklaştı. Market çalışanı şaşkınlık içinde bakarken birden kafasına sert bir darbe yedi.

Kasa arkasındaki hırsız, bir eliyle 56 yaşındaki market çalışanını yerde tutmaya çalışırken diğer eliyle kasadaki paraları doldurmaya çalıştı. Kafası kanayan market çalışanı direndi, ayağa kalkmaya çalıştı. Ve kasanın yanındaki çekmecedeki silaha doğru uzanmak istedi.

O sırada hırsız bir kez daha silahla market çalışanının kafasına vurdu.
Hatta ateş açmaya da çalıştı ancak silahı tutukluk yaptı. İki hırsız da dükkan çalışanı ayağa kalkmaya çalışırken marketten kaçmaya başladı. Tam o sırada market çalışanı eline silahı aldı ve ateş açtı. Silahtan çıkan mermi hırsızlardan birine isabet etti. Hırsız, birkaç adım ötede yere düştü ve hayatını kaybetti.

Hava kuvvetleri gazisi olan market çalışanı, askeri deneyiminin sakin kalmasına ve hayatta kalmasına yardımcı olduğunu söyledi. Market çalışanının başına 12 dikiş atıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS