Beysbol oyuncusuna arkadan sarılmıştı

Video: Beysbol oyuncusuna arkadan sarılmıştı

Sosyal medya, Amerikan Başkanı Donald Trump'ın, Washington Natıonals Beysbol takımı oyuncusu kurt Suzuki'ye sarılma anlarını konuşuyor. Trump'ın Suzuki’ye arkadan sarıldığı anlar, Titanik filmindeki sarılma sahnesine benzetildi, o anlara şahit olan Melanıa Trump'ın yüz ifadesi de gündem oldu.

Her yaptığıyla sosyal medyanın gündemine oturan Amerikan Başkanı Donald Trump yine çok konuşuluyor. Trump’ın gündem oluşunun sebebi bu kez, beysbol oyuncusu kurt Suzuki’ye sarılışı. Trump Beyaz Saray’da
ulusal beysbol ligi şampiyonu Washington Natıonals’ı ağırlamış, takımın oyuncularından kurt Suzuki’ye gösterdiği sevgi ile herkesi şaşırtmıştı.

Donald Trump, beysbol oyuncusu suzuki trump'ın seçim kampanyalarında takmasıyla ünlenen “Amerika’yı yeniden büyük yap” şapkasıyla kürsüde konuşma yaparken, arkadan sarılmış, gazeteciler o anları yakalamak için birbirleriyle yarışmıştı.

Sosyal medyada Trump ve Suzuki arasında yaşanan o anlar, dünyaca ünlü Titanıc filmindeki sarılma sahnesini akıllara getirdi. Fotoğraf bilgisayar ortamında düzenlendi, yeni bir hale dönüştürüldü.

Amerikan Başkanı kadar konuşulan bir diğer isim ise Fırst Lady Melanıa Trump oldu. Beysbol oyuncusu Suzuki’nin başına Trump'ın çok sevdiği şapkayı taktığı anda Frıst Lady'nin yüzü değişiyor. Sosyal medyadaki yorumlara göre, Melanıa Trump sonrasında ortama uyum sağlıyor ve ikiliyi alkışlıyor. Ancak aslında asıl hissettiği kuvvetli bir utanma duygusu.

Görüntü şimdiden Trump'ın unutulmaz anları arasına girdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS