Hollywood yıldızı Stiller Ukrayna'da

Hollywood yıldızı Stiller Ukrayna'da

Hollywood yıldızı ve Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Ben Stiller Rusya’nın Ukrayna’ya saldırıları sürerken, Ukrayna’ya gitmişti. Ziyaretlerini sürdüren Stiller'ın bu kez adresi İrpin ve Polonya’ydı. İrpin'de incelemelerde bulunan Stiller, Polonya’da ise mülteci çocuklarla buluştu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İrpin’de Rus bombalarının geride bıraktığı yıkımı inceledi, Polonya’da mültecilerle bir araya geldi, çocuklarla boya yaptı. Hollywood yıldızı Ben Stıller’ıin Ukrayna ve bölgeyi ziyareti sürüyor. Aynı zamanda Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi Ben Stiller’ın ilk adresi, Ukrayna’nın başkenti Kiev olmuştu.

Ukrayna Lideri Zelenski ile bir araya gelen Stiller’ın yeni rotası ise Rus saldırılarından ağır hasar alan İrpin oldu. İrpin’e giden ünlü oyuncu, yıkıntılar arasında gezdi, savaş zayiatını yerinde inceledi yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Ukrayna’dan ayrılan ben Stiller, 24 Şubat sonrası meydana gelen yoğun göç dalgasına ev sahipliği yapan ülkelerin başında gelen Polonya’ya geçti. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği’nin Ukraynalı çocukları ağırladığı merkeze gitti. Evlerinden yurtlarından edilen çocukları ziyaret eden Stiller, çocuklarla beraber resim de çizdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı