Kate Moss şiddet iddiasını yalanladı

Kate Moss şiddet iddiasını yalanladı

Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard arasındaki davada en merak edilen tanıklardan biri ifade verdi. Heard, Depp'in kendisini ve kardeşini, tıpkı Kate Moss gibi merdivenlerden ittiğini iddia etmişti. Moss, o iddialara yanıt verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Johnny Depp ve Amber Heard'ün arasında devam eden tazminat davasında son haftaya gelindi. Mahkemede ifadesi dinlenecek son tanıklardan biri, Depp'in eski sevgilisi dünyaca ünlü süper model Kate Moss oldu. Kate Moss, Amber Heard'ün iddiaları üzerine mahkemeye çağırıldı. Heard, eski eşinin 1990lı yıllarda sevgili olduğu Moss’u merdivenlerden ittiğini iddia etmişti. Moss, o iddiaları yalanladı. Moss, mahkemeye video konferans yöntemiyle katıldı. Heard'ün öne sürdüğü gibi Johnny Depp'in kendisini merdivenden itmediğini söyledi.

Moss, "Biz odadan ayrılıyorduk ve Johnny benden önce çıktı. Sağanak vardı ve odadan dışarı çıktığım gibi merdivenlerden kaydım ve sırtımı incittim. Ben bağırdım çünkü bana ne olduğunu anlamamıştım ve acı içerisindeydim. Bana doğru koştu ve yardım etti. Odama çıkararak medikal yardım çağırdı. Beni hiç itmedi, tekmelemedi ya da herhangi bir merdivenden aşağı itmedi." sözlerini kullandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı