New York Valisi isyan etmişti, kardeşi CNN sunucusu da salgına yakalandı

Video: New York Valisi isyan etmişti, kardeşi CNN sunucusu da salgına yakalandı

CNN Internatıonal'ın ünlü sunucusu Chrıs Cuomo da koronavirüs salgınına yakalandı. Üzücü haberi, sunucunun abisi olan New York Valisi Andrew Kuomo açıkladı. Vali Kuomo bu olaydan önce New York'a solunum cihazı göndermeyen Trump'a tepkisiyle gündeme gelmişti.

NEW YORK VALİSİ İSYAN ETMİŞTİ

Koronavirüs salgınının yeni merkezi olması beklenen New York eyaletinin valisi Andrew Cuomo,  gerekli solunum cihazlarını göndermeyen Trump yönetimine "400 solunum cihazı gönderdiniz. İhtiyacım olan 30 bin cihazken ben 400 ile ne yapacağım? O zaman ölecek olan 26 bin kişiyi siz seçin" diyerek isyan etmişti. Valinin kardeşi olan ünlü CNN sunucusu Chris Cuomo'ya da koronavirüse yakalandı.

"TESTİ POZİTİF ÇIKAN KİŞİLERLE YANYANA GELDİM"

CNN sunucu Andrew Cuomo da haberi Twitter'dan paylaştığı bir mesajla teyit etti. "Son günlerde koronavirüs testi pozitif çıkan kişilerle yan yana oldum. Ateş, titreme ve nefes darlığı yaşadım" dedi.

CNN: CUOMO'NUN DURUMU İYİ, PROGRAMI EVDEN YAPIYOR

CNN'den yapılan açıklamada, durumunun iyi olduğu belirtilen Cuomo'nun programını evinden yapmaya devam edeceği söylendi.

YAYINDA "BAŞKANLIĞA ADAYI OLACAK MISIN?" ATIŞMASI

Ünlü sunucu ilk yayınını siyasetçi abisiyle yaptı. Koronavirüs sürecinde salgınla mücadele mesajlarıyla öne çıkan valinin, başkanlığa oynayıp oynamadığını sordu. Hastalığına rağmen abisini iyice sıkıştırdı. Abisi "Hayır" cevabını verdi. 

DAHA ÖNCE DE "ANNEM BENİ SEVİYOR" DİYE ATIŞMIŞLARDI

Cuomo kardeşler daha önce de canlı yayında esprili bir dille atışmış, annelerinin kimi daha çok sevdiği konusunda yarışmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS