Rusya’dan Türkiye’ye moral

Rusya’dan Türkiye’ye moral

Rusya’nın dünyaya nam salan, Kızıl Ordu Korosu üyeleri Türkiye’ye koronavirüsle mücadelede destek olmak için evlerinde kamera karşısına geçti. Koro üyeleri, Türkiye'ye moral vermek için Mehter Marşını seslendirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Evlerinde takım elbiselerini giydiler, enstrümanlarını aldılar. Cep telefonu ve bilgisayar kameralarını açıp, şefe uydular.

Kızıl Ordu Korosu üyeleri, Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde moral olmak için, desteklerini Mehter Marşını seslendirerek gösterdiler.

Rusya’nın dünyaca ünlü Kızıl Ordu Korosu üyeleri, tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgınında da sanatseverlerle buluşmayı sürdürüyor.

Bu kez sahneye çıkamadılar ama videokonferans aracılığı ile bir araya geldiler.

Türkiye’ye verecekleri moral desteği için Mehter Marşını seçen Kızıl Ordu Korosu, Türkiye'nin virüsle mücadelesini de tüm dünyaya bu video ile sergiledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Görüntülerde İstanbul’un tarihi ve turistik noktalarında yapılan dezenfekte çalışmalarına, koronavirüsle mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarına yer verildi.

Klipte Kızıl Ordunun geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de verdiği konserlerdeki görüntüler de kullanıldı.

Türkiye'deki konserlerinde binlerce izleyiciyi salonlarda bir araya getiren Kızıl Ordu Korosu, bu kez Türkiye'ye "Evde kal" mesajıyla seslendi.