Son Dakika: Beyrut'taki dev patlama dalgası kamerada | Video

Video: Son Dakika: Beyrut'taki dev patlama dalgası kamerada | Video

Beyrut'taki patlamanın etkisi cep telefonlarına yansıdı. Patlama dalgası görüntüyü çekenleri bulunduğu yerden uçurdu. Koronavirüs önlemleri nedeniyle bir kilisede de ayin internet üzerinden yayınlanıyordu. Yayın sırasında kenti sarsan o patlama gerçekleşti. Dehşet anları kameraya yansıdı. İşte kameralara yansıyan patlama anı ve etkileri...

Hem patlama anı hem de patlamanın etkisi izleyenleri şoka uğrattı. Beyrut'ta gerçekleşen dev patlama anı yine bir cep telefonuyla görüntülendi.

Önce bir sarsıntı oldu. Elektrikler gitti. Ardından tavan çöktü. Beyrut'taki bir kilise, koronavirüs önlemleri kapsamında ayini internet üzerinden yayınlıyordu. Canlı yayın sırasında dışarıda yaşanan dev patlamanın etkileri kameraya yansıdı. 3,5 büyüklüğünde deprem etkisi yapan patlama kiliseyi de vurdu. Sarsıntı anlarında rahip ayine devam etmek istedi ancak tavandan kopan parçalar düşmeye başlayınca rahip de kendisini güvenli bir bölgeye atmak istedi. Bu sırada tavandan düşen parçalar rahibin üzerine düştü.

Bir diğer güvenlik kamerası görüntüsünde de patlama anında bir anne ve üç çocuğu görüntülendi. Çocuklarıyla birlikte camdan yükselen dumanları izliyorlar. İşte o anlarda o dev patlama gerçekleşti. Çerçeveler bir andan yerinden fırladı. Çocuklar ve anneleri ilk şokun ardından hemen odayı boşalttı. Neyse ki hiçbirine bir şey olmadı.

Bir görüntüde de bir gelinin düğün fotoğrafı çektirdiği anlarda yaşanan patlama kameraya yansıdı. Patlamanın etkisiyle fotofrafçı hemen bir duvar kenarına gitti. Binanın camları patladı, pencereler yerinden çıktı. Gelin ve damat hemen güvenli bir alana götürüldü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS