Tosuncuk'tan yeni görüntüler! Lüks yaşama devam ediyor...

Video: Tosuncuk'tan yeni görüntüler! Lüks yaşama devam ediyor...

Çiftlik Bank dolandırıcılığının bir numaralı ismi Mehmet Aydın'ın firari olduğu 48 sanıklı "Çiftlik Bank" davasında tutuklu sanık kalmadı. Mehmet Aydın'ın yurt dışında sürdüğü lüks yaşama dair yeni görüntüler de ortaya çıktı. Görüntülerde "Tosuncuk" lakaplı Aydın'ın eski eşiyle birlikte olduğu görülüyor.

Görüntüler, Çiftlik Bank dolandırıcılığının bir numaralı ismi Mehmet Aydın'a ait. İstanbul Anadolu 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde duruşma sürerken, firari sanık aydın da eski eşi Sıla Aydın ile birlikte lüks bir yaşam sürerek gününü gün ediyor.


Aydın, 48 sanıklı Çiftlik Bank davasının firardaki 5 sanığından biri. Perşembe günü görülen son davada, tutuklu sanıklar Savaş Yıkılmaz ve Cudi Cumhur Yurdakul da tahliye edilince davanın tutuklu sanığı kalmadı.


Mahkemede 45 müşteki, alacaklı olduklarını belirterek sanıklardan şikayetçi olurken, Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın boy boy fotoğrafları yayınlandı. Görüntülerde, Uruguay başta olmak üzere Brezilya ve Arjantin gibi Güney Amerika ülkelerinde bulunduğu, yakalanmamak için sık sık yer değiştirdiği belirtilen Mehmet Aydın'ın eski eşi Sıla Aydın'a aldığı lüks yatta keyif sürdüğü görülüyor.


Diğer yandan mahkeme, firari Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın'ın da aralarında bulunduğu 21 sanık hakkındaki adli kontrol kararını da kaldırmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS