Trump çifti çocukların sorularını yanıtladı

Trump çifti çocukların sorularını yanıtladı

ABD Başkanı Donald Trump, eşi Melania Trump ile birlikte Beyaz Saray'da, ülke genelindeki çocukların telefonda sorularını yanıtladı.. Trump'ın yedi yaşındaki bir çocukla Noel Baba hakkında yaptığı sohbet ise sosyal medyanın en çok paylaşılan videoları arasında yer aldı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ABD Başkanı Donald Trump, Noel arifesinde eşi Melania Trump ile birlikte Beyaz Saray'da ülke genelinden çocukların telefonda sorularını yanıtladı.

Kuzey Amerika Hava-Uzay Savunma Komutanlığı'nı arayıp 'Noel Baba'nın anlık konumu hakkında' bilgi almak isteyen bazı çocukların telefonları ABD Başkanı Donald Trump ve First Lady Melania Trump'a bağlandı. Her yıl geleneksel olarak oynana bu oyunda Trump çifti çocukların sorularına yanıt verip onlarla sohbet etti.

Bu yıl sosyal medyada en çok konuşulan ise Trump'ın Noel Baba'ya inandığını söyleyen Coleman adındaki yedi yaşındaki çocuğa verdiği yanıt oldu. Coleman'ın cevabı ve Trump'ın neden özellikle bu soruyu sorduğu ise anlaşılmadı ama sosyal medyada görüntüleri paylaşanlar Trump'ın bu cevapla çocuğu travmaya soktuğunu savundu.