"Umarım 5 aylık oğlun koronavirüse yakalanır"

Video: "Umarım 5 aylık oğlun koronavirüse yakalanır"

İngiltere Premier Ligi takımlarından Watford'ın Kaptanı Troy Deeney, solunum güçlüğü çeken beş aylık oğlunu riske atmamak için antrenmana çıkmayınca taraftarların sözlü saldırılarına maruz kaldı. Yaşadıklarını CNN'e anlatan ünlü futbolcu, bazı taraftarların kendisine "Umarım bebeğin koronavirüse yakalanır" dediğini söyledi.

Solunum güçlüğü çeken beş aylık oğlunu riske atmamak için antrenmana çıkmadı, holiganların hedefi oldu. İngiltere Premier Ligi takımlarından Watford'ın Kaptanı Troy Deeney yaşadıklarını CNN'e anlattı. 

İngiltere kulüpleri geçen hafta oybirliğiyle futbolcuların yakın temasta olmamaları koşuluyla antrenmanlara başlama kararı almıştı. Bu hafta da yakın temas içeren antrenmanlara izin verildi. Oğlu hasta olan Deeney ise "Ailem her şeyden daha önemli" diyerek, aralarında koronavirüs testi pozitif çıkan Adrian Mariappa'nın da bulunduğu beş diğer futbolcuyla birlikte dört antrenmana katılmadı.

Ancak bu tutumu nedeniyle, hem kendisi hem de ailesi sözlü saldırılara maruz kaldı.

Troy Deeney, "İşin zor kısmı bu. Bunlara cevap verirsen, yapmaya devam ederler" dedi. Karısının ısrarı üzerine gelecek hafta antrenmanlara katılma kararı aldığını açıkladı. Ünlü oyuncu evde oğullarını korumak için büyük çaba harcadıklarını, çamaşırlarını ayrı ayrı yıkadıklarını da anlattı.
Salgın nedeniyle askıya alınan İngiltere Premier Ligi karşılaşmalarının 19 Haziran'da yeniden başlaması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS